Haber Detayı
15 Aralık 2018 - Cumartesi 10:22
 
10 bin metre taş duvar
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 2018 yılı içerisinde mezarlık çevrelerine 10 bin metre taş duvar inşa etti
 
 
 
Kocaeli Haberi


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki mezarlıkların bakımına ve düzenlenmesine özen gösteriyor. Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri 2018 yılı içeresinde toplam 10 bin metre uzunluğunda mezarlık çevrelerine taş duvar inşa etti. Ekipler çalışmaları devam eden mezarlıklarda yaklaşık olarak 15 bin metre taş duvar inşa edecek. Vatandaşların memnuniyetini kazanan çalışmalarda, mezarlıkların görünümü kente yakışır hale getiriliyor.

 

26 MEZARLIKTA ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri yürüttükleri özenli çalışmalarla şuana kadar, 10 bin 316 metre ile 26 mezarlığın çevre duvar yapım işlerini tamamladı. Çalışmaları devam eden 19 mezarlıkta ise yaklaşık olarak 15 bin metre duvar inşa edilecek.     

 

MEZARLIKLARIN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Büyükşehir Belediyesi birçok çalışmasıyla yeşile ve çevre düzenlemesine önem veriyor. Şehrin çeşitli yerlerindeki mezarlıklar, olmayan veya eskiyen çevre duvarlarıyla kötü bir görünüme neden oluyordu. Büyükşehir Belediyesi ekipleri mezarlıkların daha güzel bir görünüme kavuşa bilmesi için çevre duvar inşasını ve iç kısımların düzenlemesini titizlikle yapıyor.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: 10, bin, metre, taş, duvar,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı