Haber Detayı
05 Şubat 2016 - Cuma 12:31
 
10 yılda çözülemeyen sorunlar 1 Günde çözülüyor
Kocaeli Milletevekili Sami Çakır, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Ak Parti İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Darıca Ak Parti İlçe Başkan Yardımcıları İsmail Ramazanoğlu ve Gürhan Türk gazetemizi ziyaret ederek gündeme ilişkin değerlendirme sohbeti gerçekleştirdiler.
Darıca Haberi
10 yılda çözülemeyen sorunlar 1 Günde çözülüyor

Hedef Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Abbas Sır tarafından ağırlanan Çakır, “Artık ülke gündemlerimiz yoğun bir şekilde işliyor. Gündemlerde hemen değişiyor. Ülkede sorunlar, yapılacak işler hemen erime noktasında. Eskiden 100 yılda değişen gündemler 10 yılda tarihe karışıyor. 10 yılda çözülemeyen sorunlar 1 yılda çözülüyor. 1 yılda yaşananlar 1 günde yaşanıp bitiyor.”dedi.

KARABACAK’IN EKMEK ZAMMI GÖRÜŞÜ

Darıca Belediye Başkanı şükrü Karabacak ekmek ile ilgili zam spekülasyonları ile ilgili görüş belirtti. Başkan Karabacak, “Ekmeğin toplam üretim maliyetleri ve bu maliyetlerle ilgili artış oranında belirli zaman dilimlerinde belirli bir oranda artış yapılabilir. Bu artış oranı kriterlere bağlı olarak netleştirilebilir. Vatandaşın alım gücü ile ekmek üreticisinin kar-zarar durumu göz önüne alınarak mağduriyet yaşanmaması öncelikli olarak göz önünde tutulabilir. Ortaya çıkan bu olumsuzluk yada mağduriyet tüm tarafların memnuniyeti ile giderilmelidir.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 10, yılda, çözülemeyen, sorunlar, 1, Günde, çözülüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı