112 istasyonu hakkında çıkan haberlere yanıt geldi!
Haber
30 Kasım 2016 - Çarşamba 15:22
 
112 istasyonu hakkında çıkan haberlere yanıt geldi!
Dilovası 112 istasyonunun acil vakalara daha hızlı müdahale edebilmesi için aynı binada alt kata taşındığını söyleyen Uzm. Dr. Mürsel Durmaz, “Söz konusu istasyonda herhangi bir aksama yaşanmamaktadır” dedi
Dilovası Haberi
112 istasyonu hakkında çıkan haberlere yanıt geldi!

Dilovası’nda bulunan 112 acil sağlık hizmetleri istasyonunun yer yokluğu nedeniyle hizmet vermemesi ve hizmetin aksadığı haberleri üzerine kamuoyunu bilgilendirmek maksadıyla İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel Durmaz açıklama yaptı. Durmaz, “İlimizde 38 adet 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ile 7/24 kesintisiz olarak hizmet verilmektedir. Dilovası İlçemizde bulunan 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu açıldığı günden bugüne kesintisiz olarak hizmet vermekte, bina ve yer ile ilgili herhangi bir sorunu bulunmamaktadır” dedi.

 YER DEĞİŞİKLİĞİ YAPILDI

Mürsel Durmaz, “Dilovası 112 istasyonu bu yıl ağustos ayında acil vakalara daha hızlı müdahale edebilmesi için aynı binada alt kata taşınarak yer değişikliği yapılmıştır. Haberde belirtildiği gibi söz konusu istasyonda herhangi bir aksama yaşanmamış olup, 7/24 hizmet vermeye devam etmekte, yer bulma ile ilgili bir sorun bulunmamaktadır” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 112, istasyonu, hakkında, çıkan, haberlere, yanıt, geldi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı