Haber Detayı
08 Şubat 2017 - Çarşamba 15:43
 
13 Yaşında Tecavüze Uğrayıp İntihar Eden Kızın Davası Çözülemiyor
İki çete üyesinin tecavüzüne uğrayan ve olaydan sonra intihar eden Cassidy'nin, tecavüz failleri bulunamıyor. Acılı annesinin sesi ise sosyal medyada yankı buldu.
- Haberi
13 Yaşında Tecavüze Uğrayıp İntihar Eden Kızın Davası Çözülemiyor

Avustralya'da 13 yaşındaki kızı okulunda arkadaşları tarafından tecavüze uğrayan anne, sesini sosyal medyadan duyurunca bütün dünyanın ilgisini çekti. Tecavüz mağduru Cassidy'e kısa sürede tüm dünyadan destek yağdı. Ancak olaydan 2 yıl sonra Cassidy baskılara dayanamadı ve intihar etti. Acılı anne, hala olayın failleri yakalanmadığı için isyan ediyor.

OKUL ARKADAŞLARI TUZAĞA ÇEKTİ

Avustralya'nın Melbourne şehrinde lise öğrencisi olan Cassidy Trevan, okulda arkadaşları tarafından sık sık rahatsız ediliyordu. Her gün ağlayarak eve dönen Cassidy, bir gün arkadaşlarının iyi niyetli halleriyle karşılaştı. Kendisinden özür dileyen iki kız arkadaşı, Cassidy'i bahar festivaline davet ettiler.

 


TOPLU TECAVÜZ ETTİLER

Ancak Cassidy'nin kız arkadaşları, onu festival yerine bir eve götürdü. Evde iki erkek çocuğu bekliyordu. Acımasızca Cassidy'e toplu tecavüz eden iki erkek, genç kıza hayatının travmasını yaşattı.

SOSYAL MEDYADA HER ŞEYİ ANLATTI

Cassidy'nin annesi yaşanan travmayı açık açık  Facebook'ta anlattı. "Kızımın iki yıldır acı çektiğini, yaşamayı tamamen bıraktığını izliyorum. Hepsi o şeytanlar yüzünden" ifadesini kullanan acılı anne, sosyal medyada çok sayıda paylaşıldı.

POLİSLER SUÇLUYU BULAMADI, CASSIDY İNTİHAR ETTİ

Ancak Cassidy olay sonrası resmi bir bildiri yapmadığı ve kanıtlar yetersiz geldiği için, polis herhangi bir tutuklama yapmadı. Cassidy tüm bu baskılara dayanamadı ve geçtiğimiz yıl intihar etti.

İNTİHAR MEKTUBUNDA SARSICI DETAY! DEVAM ETMİŞLER

İntiharından bir süre sonra bulunan mektup ise acı gerçekleri ortaya çıkardı. Cassidy, okulunu değiştirmesine rağmen hala eski okul arkadaşları tarafından rahatsız edildiğini ve tehdit aldığını mektupta belirtiyor. Sosyal medyada patlak veren olay sonrası da çok fazla arkadaşlık teklifi ve mesaj aldığını ifade etmiş. Mektubu sosyal medyada paylaşan anne, suçluların yakalanmamasına isyan ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 13, Yaşında, Tecavüze, Uğrayıp, İntihar, Eden, Kızın, Davası, Çözülemiyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı