Haber Detayı
17 Mart 2019 - Pazar 15:23
 
14 Mart sergisine Farabi desteği!
Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi sunduğu yoğun sağlık hizmetlilerinin yanı sıra diğer kurumların sosyal faaliyetlerine de ev sahipli yapmaya devam ediyor.
Darıca Haberi
14 Mart sergisine Farabi desteği!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi sunduğu yoğun sağlık hizmetlilerinin yanı sıra diğer kurumların sosyal faaliyetlerine de ev sahipli yapmaya devam ediyor. Kurum bünyesi daha önce acil yardım tatbikatlarına, ilk yardım eğitimlerine, seminerlere, konferanslar vb. konularına ev sahipliği yapmıştı. Şimdi ise anlamlı bir resim sergisine ev sahipliği yaptı

Darıca Final okullarında eğitim-öğretim gören öğrenciler 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yapmış oldukları resimleri Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sergileme şansı yakaladılar.

ORGANİZASYONLARA DESTEK SÜRECEK

Yapılan bu güzel farkındalık başta hasta ve hasta yakınları olmak herkes tarafından beğeniyle karşılandı. Okul yönetimi ve öğretmenlerinin desteğiyle yaptıkları resimlerin beğeniyle karşılanması öğrencileri de oldukça mutlu etti. Hastane Yönetimi tarafında yapılan açıklamada; bu tür organizasyonlara kapılarının sürekli açık olduğunu, kurumumuza başvuran hasta ve hasta yakınlarımızda bu sayede kendilerini farklı bir ortamda hissederek morallerinin düzeldiklerini dile getirdiler. Ayrıca Okul Yönetimine, öğrencilere ve öğretmenlerine de teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 14, Mart, sergisine, Farabi, desteği!,
Yorumlar
Haber Yazılımı