20 Ayrı Suçtan Aranan Çete Lideri Yakalandı
Haber
02 Mayıs 2016 - Pazartesi 12:48
 
20 Ayrı Suçtan Aranan Çete Lideri Yakalandı
Kocaeli’nin Gebze ilçesinde hırsızlık yaptıktan sonra kayıplara karışan çete lideri Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube tarafından İstanbul’un Kartal ilçesinde yakalandı.
Gebze Haberi
20 Ayrı Suçtan Aranan Çete Lideri Yakalandı

Kocaeli'nin  Gebze ilçesinde hırsızlık yaptıktan sonra kayıplara karışan çete lideri  Gebze İlçe  Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube tarafından  İstanbul'un  Kartal ilçesinde yakalandı.

Edinilen bilgilere vgöre, geçtiğimiz aylarda  
Gebze Arapçeşme Mahallesi 1065 ve 1066 sokakta bulunan iki eve giren ve hırsızlık yapan Eren A. isimli çete lideri  Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube ekipleri tarafından  İstanbul'un  Kartal ilçesinde yakalandı. Hırsızlık olayını gerçekleştirdikten sonra çalmış olduğu 20 bin 800 TL değerinde ki ziynet eşyası ile kayıplara karışan zanlının izini Asayiş Şubeye bağlı Hırsızlık masası ekipleri görgü tanıklarının yardımıyla  İstanbul'un  Kartal ilçesinde buldu.

Yapılan titiz çalışma takip sonucunda  
Gebze İlçe  Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubeye bağlı Hırsızlık masası ekipleri  Kartal'da zanlı Eren A.'yı çalmış olduğu ziynet eşyaları ile yakaladı. Yakalana zanlı  Kartal'dan  Gebze İlçe  Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Zanlının emniyette yapılan işlemleri sırasında 20 ayrı suçtan da araması olduğu belirtildi.

Asayiş Şube'de işlemleri tamamlanan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderilirken, çalmış olduğu ziynet eşyalarının ise sahiplerine verildiği öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 20, Ayrı, Suçtan, Aranan, Çete, Lideri, Yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı