“200’ü aşkın esnafa hayırlı işler!”
Haber
09 Temmuz 2019 - Salı 14:25
 
“200’ü aşkın esnafa hayırlı işler!”
Marmara Nakliyeciler Terminali Gebze 3. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin ihtiyati tedbir kararının kaldırmasından ardından tahliye işlemi gerçekleştirdi. Tahliye işlemine ilişkin açıklamada bulunan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Tamamlanan hukuki süreç sonrasında belediyemiz mülkiyetine tamamen geçen Marmara Nakliyeciler Terminali’nde faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek olan 200’ü aşkın esnafımıza da hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum” dedi.
Gebze Haberi
“200’ü aşkın esnafa hayırlı işler!”

Gebze Belediyesi yetkilileri yazılı bir açıklama yaparak gelişmeler hakkında bilgi verdi. Yetkililerden yapılan açıklamada, “İlçemiz sınırlarında terminal bölgesinde bulunan ve belediyemiz mülkiyetinde yer alan Marmara Nakliyeciler Terminali’nde dün (9 Temmuz Salı günü), Gebze 3. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin ihtiyati tedbir kararının kaldırmasından ardından tahliye işlemi gerçekleştirilmiştir. Belediyemiz mülkiyetinde yer almasına rağmen, Marmara Nakliyeciler Terminali ve Akaryakıt Nakliye Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi ile yapılan kira sözleşmesinin 2013 yılında sona ermesinden bugüne kadar devam eden hukuki süreç, Belediye Başkanımız Sayın Zinnur Büyükgöz’ün konuyu hassasiyetle takibiyle kanunlar çerçevesinde nihayete ermiştir.

BOL KAZANÇLAR

Bugüne kadar yaşana gelen kamu zararının, yasal çerçevesinde işleyen hukuki sürecin yine kamu yararı hasebinde sonlanmasıyla ortadan kaldırıldığını vurgulayan Belediye Başkanımız Sayın Zinnur Büyükgöz; yaşanan bu süreçte desteklerini esirgemeyen tüm kamu kurum, kuruluş ve tüzel kişilerine ve Gebzeli hemşerilerine teşekkür etmektedir. Başkan Büyükgöz tamamlanan hukuki süreç sonrasında belediyemiz mülkiyetine tamamen geçen Marmara Nakliyeciler Terminali’nde faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek olan 200’ü aşkın esnafımıza da hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulunmaktadır” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “200’ü, aşkın, esnafa, hayırlı, işler!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı