Haber Detayı
27 Haziran 2019 - Perşembe 09:34
 
2023 hedeflerine odaklıyız!
AK Parti Darıca İlçe Başkanı Av. Ufuk Acay, gündeme dair açıklamalarda bulunarak, “Halkımızla iç içe Darıca’da 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.
Darıca Haberi
2023 hedeflerine odaklıyız!

23 Haziran’da tekrarlanan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin İstanbul’a hayırlı olmasını diliyorum. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri partimiz açısından iyi neticelenmedi.  Milletimizin iradesi başımızın üstüne. Biz bu zamana kadar milletimizin çizdiği yolda yürüdük, bundan sonra milletimizin çizdiği yolda yürüyeceğiz. Temennimiz o ki önümüzdeki 5 yıl 2023’e kadar herhangi bir seçim olmaması. Temennimiz artık gündemimizde seçim olmaması. Milletimiz bundan sonra iktidarıyla muhalefetiyle ekonomik sorunlarla ilgilenilsin.

VATANDAŞLARIMIZI DİNLEYECEĞİZ

AK Parti teşkilatları olarak birliği beraberliğin selameti için her şeyi yapacağız. Hükümetimizin de sorunları çözeceğine inancımız tamdır. Ülkemizin tek gerçeğinin AK Parti iktidarı olduğunu ve AK Parti’nin de en iyi çalışmayı yapacağına inanıyoruz. Biz de Darıca Teşkilatı olarak halkımızla iç içe siyaset yapacağız.  Darıca’mızda sivil toplum kuruluşlarımızın sayısı oldukça fazla. AK Parti olarak derneklerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla istişare içinde olacağız, vatandaşlarımızı dinleyeceğiz. Sorun ve taleplere çözüm önerileri sunacağız. Vatandaşlarımızlar birlikte 2023 hedeflerimize yürüyeceğiz” diye konuştu.

HABER: KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: 2023, hedeflerine, odaklıyız!,
Yorumlar
Haber Yazılımı