Haber Detayı
28 Haziran 2019 - Cuma 11:17
 
22 oyuncuyu da kapının önüne koyacağım!
BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN DENİZ ZEHİR ZEMBEREK:
Spor Haberi
22 oyuncuyu da kapının önüne koyacağım!

Yarın gerçekleşecek olan olağanüstü kongre öncesinde Gebzespor başkanlığına adaylığını açıklayan işadamı Hüseyin Deniz, sahibi olduğu Kadırga Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında yönetim kurulu listesini açıklarken, gündemi değiştirecek açıklamalarda bulundu.

Birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulunan başkan adayı Hüseyin Deniz, özellikle geçen sezonki yönetim hakkında dikkat çeken iddialarda bulunarak gündemi değiştirdi. Mevcut yönetimin kulübün borç durumu ile ilgili kendilerine verdiği rakamlarla kendilerinin elde ettiği bilgilerin örtüşmediğini belirten Deniz, “Bize kulübün 400 Bin TL civarında borcu olduğu söylendi. Ancak TFF’den aldığımız bilgiler borcun 1 Milyon 200 Bin TL olduğu ve önümüzdeki günlerde bu borcun 1 Milyon 500 Bin TL’yi bulacağı açıklandı. Bu rakamları kongrede de açıklayacağız. Ancak kongre öncesinde kamuoyunun gerçekleri bilmesi lazım” ifadelerini kullandı.

2 BİN TL’LİK ERZAK ALIŞVERİŞİNE 12 BİN TL FATURA KESTİRDİLER

Mevcut yönetimi hedef alan açıklamalarını sürdüren işadamı Hüseyin Deniz, “Geçen sezon yönetimin 2 Bin TL’lik yaptığı erzak alışverişine 12 Bin TL’lik fatura kesildiğini çok iyi biliyoruz. Geçmiş dönem borcu beni ilgilendirmez. Biz kendi dönemimizden sorumlu olacağız. Benim kapıma gelen olursa borcu yapanlardan isteyin diyeceğiz. Bizim tek amacımız şeffaf ve doğru yönetilen bir Gebzespor. Allah’ın izniyle neler yapabileceğimizi herkes görecek”dedi.

22 OYUNCUNUN HEPSİNİ KAPININ ÖNÜNE KOYACAĞIM

Kadro planlaması ile ilgili düşüncelerini açıklayan Deniz, mevcut oyuncu grubu hakkında sert ifadeler kullanarak, sözleşmesi devam eden 22 oyuncunun tamamını kapının önüne koyacağını söyledi. “İnanmayan adamlar bizimle olamaz” diyen Deniz, “İnanmış olsalardı bu takımı küme düşürmezlerdi. Takımda kalmasını düşündüğüm birkaç ismi telefonla aradım. Ancak kendilerini Messi ya da Alex zannediyorlar. Mevcut takımdan kimseyi takımda tutmayacağız. Hepsini kapının önüne koyacağız.”dedi.

YÖNETİCİLER TESİSTE KALACAK

Futbola aşık olduğunu söyleyen Hüseyin Deniz, yol arkadaşlarıyla bu işi başaracaklarına inandığını belirterek, “Bizi izlemeye devam edin” dedi. Kendisi de dahil olmak üzere yöneticilerin takımla iç içe olacağını belirten Deniz, her gün başka bir yöneticinin tesiste kalarak teknik heyet ve futbolcuları yalnız bırakmayacağını söyledi. Deniz, “Bize inananlarla yola çıkarak çok iyi bir takım kuracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizi izlemeye devam edin”dedi.

VURA VUR GİDECEĞİZ

İddialı açıklamalar yapan Deniz, “Vura vur gideceğiz” derken, kimsenin hayal edemeyeceği isimleri Gebze’ye getireceklerini söyledi. Gebzespor’u kimseye yem etmeyeceklerinin altını çizen Deniz, “TFF ve MHK üzerinde ciddi bir söz hakkımız olacak. Kimse bu kulübü ezemeyecek. Hakem baskılarına yenilmeyeceğiz. Rakip takımların kuklası olmayacağız. Ben başarısızlığı asla kabul etmiyorum. En az 5 yıl buradayız. Uzun vadeli planlama yaptık. Bu sene şampiyon olacağız. Bir sonraki sezon da aynı kadroyla vura vur gideceğiz. Bu da bizim sloganımız olsun” dedi.

BÜYÜKGÖZ KURBAN PAZARI SÖZÜ VERDİ

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’den kurban pazarının gelirinin Gebzespor’a verilmesi için söz aldıklarını belirten Hüseyin Deniz, “Biz herkesin önce gönül desteğini istiyoruz. Belediye başkanımız Gebzespor’a her anlamda destek vereceğini söyledi. Nitekim kurban pazarının geliri kulübümüze gelecek. Kendisine desteğinden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 22, oyuncuyu, da, kapının, önüne, koyacağım!,
Yorumlar
Haber Yazılımı