Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 16:45
 
30 bin e-kitap Darıcalı okuyucuları bekliyor!
DARICA BELEDİYESİ, ÖRNEK BİR ÇALIŞMAYA DAHA İMZA ATTI
Darıca Haberi
30 bin e-kitap Darıcalı okuyucuları bekliyor!

Darıca Belediyesi, örnek bir çalışmaya imza atarak, 30 bin kitabı Darıcalılarla online olarak buluşturuyor. Böylelikle vatandaşlar, istedikleri yerde cep telefonu ve tablet ile diledikleri kitabı okuyabilecek. Darıca Belediyesi Dijital Kütüphanesi'yle; 7'den 70’e herkes kitaba artık daha hızlı ve kolay erişebilecek. Bir çok temel konu başlığı altında, yüzlerce yayınevinin 30 bin Türkçe e-kitabı istediğiniz zaman, tabletinizde ve cep telefonunuzda okuyabileceksiniz.

UYGULAMA NASIL KULLANILIYOR?

Appstore veya Google Play Store arama butonuna ''Darıca Okuyor'' yazarak uygulama indirildikten sonra, T.C numarasıyla beraber üye olunup, belirlenen şifre ile uygulama kullanabilecek. Bütün kitapların tamamen ücretsiz olduğu Dijital Kütüphane'de 30 bin e-kitap bulunuyor.

DİJİTAL KÜTÜPHANENİN ÖZELLİKLERİ

Darıca Belediyesi Dijital Kütüphanesinin bazı özellikleri; 7 gün 24 saat kesintisiz erişim, Sürekli genişleyen kitap koleksiyonu, Tablet ve cep telefonundan erişim, Basit ve ayrıntılı arama yapma seçenekleri, Arama sonuçlarını filtreleme seçenekleri, Kitaba kaldığı yerden devam etme özelliği, Not alma özelliği, Gece modu, Liseye ve üniversiteye hazırlık online yayınları

Kaynak: Editör:
Etiketler: 30, bin, e-kitap, Darıcalı, okuyucuları, bekliyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı