Haber Detayı
20 Kasım 2015 - Cuma 12:14
 
9 Mahalle’ye teşekkür!
1 Kasım seçimlerinden zaferle çıkan AK Parti Gebze’de teşekkür programlarına 9 mahalle daha eklendi. Önceki akşam Gebze merkezdeki 9 mahallenin temsilcilerine teşekkür belgeleri verildi.
Gebze Haberi
9 Mahalle’ye teşekkür!

AK Parti Gebze’de Teşekkür programları devam ediyor. Daha önce Beylikbağı’nda düzenlediği programla 9 mahalleye Teşekkür belgelerini veren Gebze İlçe Teşkilatı, önceki akşam 9 mahalleye daha teşekkür belgelerini verdi. Gebze Malkoçoğlu düğün salonunda yapılan programla 9 mahallenin teşkilat mensuplarını belgelerini aldı. 1 Kasım seçimlerinde üstün gayret göstererek çalışan sandık müşahitlerinden okul sorumlusuna ayrı ayrı teşekkür belgesi takdim edildi.

 9 MAHALLEYE TEŞEKKÜR

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Büyükşehir Belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve İl başkanı Şemsettin Ceyhan’ın da katıldığı programda Arapçeşme, Barış, Güzeller, Hacıhalil, İnönü, İstasyon, Kirazpınar, Sultanorhan ve Tatlıkuyu mahallelerine teşekkür belgeleri verildi. Teşekkür konuşmalarını yapan Milletvekilleri, İl başkanı Şemsettin Ceyhan ve Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba teşkilat mensuplarına gösterdikleri azim ve çalışmadan ötürü teşekkür ederek, 7 Haziran’da aldıkları mesajın gereğini yerine getirdikleri için bu başarıyı sağladıklarını söylediler.

YOĞUN KATILIM

Programa 9 mahallenin yanı sıra Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Büyükşehir Belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve İl başkanı Şemsettin Ceyhan, Gebze Belediye başkanı Adnan Köşker MYK üyesi Oya Tuncel AK Parti Gebze ilçe Başkanı Hasan Soba Gebze ilçe Kadın Kolları Başkanı Buket Çalışal Tatoğlu Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara Gebze belediye meclis üyeleri mahalle başkanları sandık müşahitleri okul sorumluları ve kat sorumluları katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 9, Mahalle’ye, teşekkür!,
Yorumlar
Haber Yazılımı