Haber Detayı
08 Ocak 2017 - Pazar 11:59
 
9 Yaşında Madalya Canavarı
 
 
 
Spor Haberi


8 Yaşındaki Yusuf Kağan katıldığı 23 resmi müsabakadan 22’i müsabakadan birincilikle ayrıldı.  Gebze Güzeller Mahallesinde ikamet eden Mustafa-Öznur Kağan çiftinin iki çocuklarından en büyüğü olan 9 yaşındaki oğulları  Yusuf Kağan Karate sporunda başarıdan başarıya koşuyor. 

6 yaşındayken babası Mustafa Kağan tarafından Adnan Şamdan Karate okuluna yazdırılan Yusuf Kağan 3 yıl içerisinde babasının ve hocasının emeklerini karşılığını katıldığı resmi 23 müsabakadan 22’inden url kısaltma servisi şampiyonlukla ayrılarak vermiş oldu.

Baba Mustafa Kağan ’’Oğlum Yusuf’u 6 yaşında Kocaeli’nin ve Gebze’nin gururu olan Adnan Şamdan Hocamızın karate okuluna verdik. Oğlum Yusuf 3 yıl içerisinde bizleri de şaşırtarak ve de çok büyük performanslar göstererek katıldığı 23 resmi müsabakanın 22’den  birincilikle ayrıldı.  Yusuf’un kendi yaş gurubunda da yine 2017 fuar takvimi iki Kocaeli birinciliği bulunuyor. Oğlumuzun en büyük ideali ve örnek aldığı Eray Şamdan abisi gibi bir sporcu olmak.  İnşallah oğlumuz ileriki yıllarda ülkemize bir çok şampiyonluklar kazandıracaktır. ‘’dedi. Mustafa Kağan oğlu Yusuf’un bu başarılarının arkasında onunla özel ilgilenen Adnan Şamdan hoca olduğunu ve kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: 9, Yaşında, Madalya, Canavarı, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı