Haber Detayı
03 Şubat 2019 - Pazar 17:15
 
IŞIK, DARICA’DA BIYIK’A DESTEK İSTEDİ
Işık: ‘Muzaffer Bıyık, tecrübesiyle Darıca’ya çok şey kazandıracak’
Darıca Haberi
IŞIK, DARICA’DA BIYIK’A DESTEK İSTEDİ

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve eski Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Darıca’da muhtarlarla istişare toplantısına katıldı. AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’ın tecrübesiyle Darıca’ya çok şey kazandıracağını ifade eden Işık, Bıyık için destek istedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve eski Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Darıcalı muhtarlarla istişare toplantısı düzenledi. AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay’la birlikte Darıca’nın mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda Işık, mahalle muhtarlarının sorunlarını ve taleplerini dinledi.

IŞIK: “MUZAFFER BIYIK TECRÜBELİ BİR İSİM”

AK Parti döneminde muhtarlara büyük önem verildiğini ifade eden Milletvekili Fikri Işık, muhtarlardan AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık için destek istedi ve şöyle konuştu: “Darıca’da bir bayrak değişimi yaşandı ve 9 yıl ilçe başkanlığımızı yapan Muzaffer Bıyık, belediye başkan adayımız oldu. Belediye başkanımız Şükrü Karabacak, 15 yıl boyunca Darıca’ya önemli hizmetler yaptı. İnanıyorum ki Muzaffer Bıyık da çok önemli hizmetlerde bulunacak. Muzaffer Bıyık, 9 yıl teşkilatlarda çalıştı. Darıca’nın sorunlarını çok iyi biliyor. Tecrübeli bir arkadaşımız. Tecrübesiyle önümüzdeki dönem Darıca’da çok önemli hizmetler yapacak. Biz Muzaffer Bıyık’a güveniyoruz. Siz mahalle muhtarlarımızın da desteğini önemsiyoruz.”

BIYIK: “DARICA’YI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ise yaptığı konuşmada Darıca’yı ortak akılla hep birlikte yöneteceklerini kaydederek “Sayın Cumhurbaşkanımız önderliğinde AK Parti döneminde muhtarların görüşlerine her zaman değer verilmiştir. Ben de ilçe başkanlığım boyunca mahalle muhtarlarımızla hep istişare halinde olduk. Bundan sonra da muhtarlarımızın görüş ve önerilerini dikkate alacağız. Darıca’da muhtarlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte Darıca’yı ortak akılla birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: IŞIK,, DARICA’DA, BIYIK’A, DESTEK, İSTEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı