Haber Detayı
17 Ağustos 2018 - Cuma 09:19
 
A takım lige katılmayacak!
BAŞKAN DEMİRBAŞ MERAK EDİLEN SORULARI CEVAPLADI
Spor Haberi
A takım lige katılmayacak!

Günlerdir beklenen soru cevap buldu. Sultan Orhanspor Başkanı Murat Nuri Demirbaş basının karşısına geçti ve merak edilenleri anlattı. Kendisini ‘kupa kazanmadıysam başarısızım’ diye tanımlayan Demirbaş Sultan Orhanspor Tesislerinin ise Gebze Müftülüğüne bağışlandığını kaydetti. Demirbaş, “Bazı yerlerde denildiği gibi tesisleri Gebze Belediyesi’ne vereceğimiz, Gebzespor ile görüştüğümüz durumu gündeme bile gelmedi. Bir iki düşüncemiz vardı, Yeşilay Şubesi de alternatifti ama bunda karar kıldık” dedi. 

ALT YAPIYA ODAKLANACAĞIZ 

Ciddi paralar harcadıklarını ve artık futbol ekonomisinin bunu kaldırmadığını kaydeden Murat Nuri Demirbaş, “A takımımız bu sezon lige katılmayacak, alt yapıda boy göstereceğiz, çok iyi hazırlanacağız, alt yapıda önemli potansiyel var bunu ortaya çıkarmamız lazım, ülke futbolunun durumu ortada, alt yapı her geçen gün önem kazanıyor” derken Sultan Orhanspor’un 40 Bin TL borcu var, başka da yok, kimsenin parası bizde kalmaz” dedi. 

SEVAP KAZANACAĞIZ 

Gerçekleştirilen toplantıya Sultan Orhanspor’un önemli isimleri Fuat Ayar, Dursun Güney ve Faruk Ayar da katılırken Başkan Murat Nuri Demirbaş, ekonomik olarak zorda olduğumuz gibi şeyler doğru değil, ülkede herkesin zaman zaman zorluğu oluyor, biz A takıma ciddi bütçe harcadık ama başarılı olamadık, alt yapıda pırıl pırıl gençlere yatırım yapar hem de sevap kazanırız, tesislerimiz bundan böyle Gebze Müftülüğünde olacak, burada değerli nesiller, çocuklar yetiştirecekler, hayırlı olacağına inanıyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: A, takım, lige, katılmayacak!,
Yorumlar
Haber Yazılımı