Açık kapı yarın tanıtılıyor
Haber
17 Haziran 2019 - Pazartesi 09:42
 
Açık kapı yarın tanıtılıyor
Sunulan hizmetlerde vatandaş memnuniyetini artırmak, talep ve beklentilerin analiz ve raporlamalarının yapılarak, oluşturulacak yeni yönetim politikalarına ve hizmet sunum tekniklerine esas olmak üzere anlamlı veriler haline getirilmesini sağlamak amacıyla hizmete sunulan Açık Kapı Projesi Gebze’de tanıtılıyor.
Gebze Haberi
Açık kapı yarın tanıtılıyor

Sunulan hizmetlerde vatandaş memnuniyetini artırmak, talep ve beklentilerin analiz ve raporlamalarının yapılarak, oluşturulacak yeni yönetim politikalarına ve hizmet sunum tekniklerine esas olmak üzere anlamlı veriler haline getirilmesini sağlamak amacıyla hizmete sunulan Açık Kapı Projesi Gebze’de tanıtılıyor. Gebze Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “Sorunlarına çözüm bekleyen vatandaşların değişik yerlerdeki kurumlara gitmek suretiyle hem zaman kaybı yaşamamaları, hem de sorunlarının tek elden, tek yerden ve ivedilikle çözümü için AÇIK KAPI (Milletin Kapısı) vatandaşlarımızın başvurularını alıp, sonuçlandırıyor.

ELEKTRONİK BAŞVURU MÜMKÜN

15 Mayıs’ta Gebze Kaymakamlığı’nda vatandaşımıza hizmet vermeye başlayan Açık Kapı Projemizi 18 Haziran Salı günü (yarın) saat 13.15’te Gebze Kaymakamlığı’mızda tanıtacağız. Tüm vatandaşlarımızı bekleriz” ifadelerine yer verildi. Valilik ve Kaymakamlık binalarının giriş katında bulunan karşılama bankolarında, halkla ilişkiler konusunda eğitimli personel tarafından sözlü ya da yazılı olarak başvuruları alınmakta olup, dileyen vatandaşlarımız www.acikkapi.gov.tr internet sitesi, Açık Kapı mobil uygulaması veya E-Devlet üzerinden elektronik olarak başvuru yapabilmektedir.

HABER: KÜBRA AKABALI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Açık, kapı, yarın, tanıtılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı