Haber Detayı
29 Eylül 2018 - Cumartesi 07:37
 
Adamcılık Yapmayacağız
Yerel seçimlere son hızla hazırlanan AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı 57’nci Danışma Meclisi’ni gerçekleştirdi
 
 
 
Kocaeli Haberi


AK Parti Teşkilatları, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimlere büyük bir özveriyle hazırlanıyor. Hazırlıklar kapsamında AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı 57’nci Danışma Meclisi’ni gerçekleştirdi. Partililerin görüşlerini sunduğu ve Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Danışma Meclisi’ne Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, AK Parti Milletvekilleri İlyas Şeker ve Emine Zeybek, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, AK Parti İl eski Başkanı Şemsettin Ceyhan, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve çok sayıda partili katılım gösterdi. 

 LİDERİMİZE GÜVENİYORUZ Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan Danışma Meclisi’nde ilk olarak kürsüye çıkan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “İzmit’in her mahallesine, sokağına dokunarak, partimizin başarısı için çalıştık ve 24 Haziran seçimlerinde ‘hayırın başkentine hoş geldiniz’ diyenlere ‘reisin kentine hoş geldiniz’ diyerek en güzel cevabı verdik. Bizler bir oldukça bu birlikteliğin önüne hiç kimse geçemez. Önümüzde 31 Mart seçimleri var, hiç kimse bir kavga beklemesin. İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir rekor kıracağız. İzmit’te bu zamana kadar alınmış en yüksek oyu alacağız. Çünkü liderimize güveniyoruz” ifadelerini kullandı.

ENERJİ KAYNAĞIMIZ KARDEŞLERİMİZDİR

Daha sonra kürsüye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Gücümüzü aldığımız enerji kaynağımız kardeşliğimizdir. Tüm kardeşlerimi ayrı ayrı seviyorum, takdir ediyorum. Bir başarı varsa, bu başarı hepimizin başarısıdır. Kocaeli’de 13 belediyede de biz varız ve bu çıtayı aşağıya düşürmeye hakkımız yok. Pehlivan ne kadar güçlü olursa olsun rakibini önemseyecek. Bu birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece her şeyi başaracağız. Tüm aday adaylarımıza büyük iş düşüyor. Bizim ahlaki düşüncelerimize yakışmayan iftara gibi husus bize yakışmaz. Biz birlikte kardeşçe hareket edeceğiz. Önce seçimi alacağız. Vatandaşın isteğini göreceğiz. Adamcılık, hemşericilik yapmayacağız. Tüm ilçelerimizde eksiklerimiz var, yanlışlarımız olabilir ancak hiçbir zaman ihanetimiz olmamıştır” şeklinde konuştu. 

Büyükşehir Belediye Başkan Karaosmanoğlu’nun ardından konuşan AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, “AK Parti’de kavga olmaz. AK Parti’de birbirini karalayan adaylar hiçbir zaman olmadı olmayacak da. Başarımızın kaynağı da budur. Kocaeli’de her zaman oyumuzu yükselttik ancak hiçbir zaman rahatlamayacağız. Bugün partimizdeki coşkuyu görerek şunu söyleyebilirim ki birileri başarıyı rüyalarında bile göremeyecekler” diye belirtti.

HERKES SON SÖZÜN REİSİMİZDE OLDUĞUNU BİLMESİ GEREKİYOR

Milletvekili Şeker’in ardından konuşan İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “Yeni sistemle birlikte ülkemiz şahlanma dönemine geçti. Halkımız kimin çalıştığını iyi biliyor. Biz halkımızın verdiği destekler ile buralara geldik. Elini sıkmadığımız, ayağına gitmediğimiz vatandaşımız kalmayacak. 31 Mart seçimlerinde 13’te 13 yapacağız. Aynı zamanda oyumuzu da yükselteceğiz. Aday adayı olurken her kez son sözün reisimizde olduğunu bilmesi gerekiyor” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Adamcılık, Yapmayacağız,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı