Haber Detayı
24 Aralık 2018 - Pazartesi 11:09
 
Adem Yavuz’da sorunlar konuşuldu!
Gebze Mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı Adem Yavuz Mahallesinde gerçekleşti. Toplantıda konuşan Kaymakam Güler, Bizim görevimiz sizlere hizmet etmek, devlet olarak hizmetinizdeyiz, iletemediğiniz sorunlar için buradayız” dedi.
Gebze Haberi
Adem Yavuz’da sorunlar konuşuldu!

Gebze Mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı Adem Yavuz Mahallesinde gerçekleşti. Toplantıda konuşan Kaymakam Güler, Bizim görevimiz sizlere hizmet etmek, devlet olarak hizmetinizdeyiz, iletemediğiniz sorunlar için buradayız”  dedi.

Gebze Mahallelerinin ihtiyaçlarının tespiti ve sorunların çözümü için vatandaşla buluşma toplantısı bu hafta Adem Yavuz Mahallesinde gerçekleşti. Gebze Kaymakamı Mustafa Güler’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, İlçe Emniyet Müdürü Murat Şeker, İlçe Yazı İşleri Şefi, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Gebze Müftüsü, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, İlçe Tarım Müdürü, Adem Yavuz Mahalle Muhtarı ve Adem Yavuz Mahallesi sakinleri katıldı.

SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler “İçişleri Bakanlığınca vatandaşla buluşma toplantıları kapsamında Kaymakamlığımızca her ay farklı bir bölgede yaptığımız toplantılardan biri olan halk toplantısında sizlerle birlikte olmaya geldik. Bizim görevimiz sizlere hizmet etmek, devlet olarak hizmetinizdeyiz, iletemediğiniz sorunlar için buradayız”  sözleriyle toplantıya giriş yaptı. Adem Yavuz Mahallesi sakinlerinin sorunları, Kurum Müdürleri tarafından tek tek not alındı. Vatandaşların taleplerini ve görüşlerini dinleyen Kaymakamımız bu sorunların çözümü için nelerin yapılabileceğini vatandaşlara anlattı. Kaymakam Mustafa Güler belirtilen tüm sorunların bir an önce çözüme kavuşacağını belirtti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adem, Yavuz’da, sorunlar, konuşuldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı