Haber Detayı
10 Aralık 2018 - Pazartesi 10:16
 
Adem Yavuz Düğün Salonu Vatandaşların Hizmetine Girdi
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in çok kapsamlı olarak hayat geçirdiği projelerin başında gelen Adem Yavuz Modern Kapalı Pazaryeri kompleksi içerisinde yer alan düğün salonu bölge halkının hizmetine açıldı.
Gebze Haberi
Adem Yavuz Düğün Salonu Vatandaşların Hizmetine Girdi

Modern Düğün Salonu için bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isteyen vatandaşlar 0533 038 78 06 nolu telefonu arayarak rezervasyonlarını gerçekleştirebilecek. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in en önemli projelerinden biri olan Adem Yavuz Modern Kapalı Pazar Yeri, bölge halkının tüm ihtiyaçları düşünülerek projelendirilerek imar edildi. Toplam 8386 metrekare alan üzerine inşa edilen olan Adem Yavuz Modern Kapalı Pazar’ında 11 adet dükkan ve diğer sosyal donatı alanları da yer alıyor. Toplam 86 araçlık otoparkının yanı sıra mahalle sakinlerinin kına, nişan ve düğün gibi etkinliklerini gerçekleştirebilecekleri modern düğün salonu 1015 metrekare alan ve 400 kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahip.

BİLGİ VE REZERVASYON

Bölgenin tüm ihtiyaçlarının düşünülerek hayata geçirilen Adem Yavuz Kapalı Pazar yeri kompleksi içerisinde yer alan Modern Düğün Salonu için bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isteyen vatandaşlar 0533 038 78 06 nolu telefonu arayarak rezervasyonlarını gerçekleştirebilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adem, Yavuz, Düğün, Salonu, Vatandaşların, Hizmetine, Girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı