Haber Detayı
28 Ocak 2018 - Pazar 13:19
 
Afrin'den Kocaeli’ye selam var!
TSK tarafından sınır güvenliğini korumak amacıyla Afrin’de başlatılan Zeytin Dalı Operasyonu’nda Kocaeli’den de askerler de görev yapıyor. Kocaeli’li askerler operasyon bölgesinde Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'yla teröristleri tek tek temizlerken, Kocaeli’ye de mesaj göndermeyi ihmal etmediler. Mühimmatların üzerine yazı yazan askerlerden memleketlerine selam var.
 
 
 
Kocaeli Haberi


TSK tarafından sınır güvenliğini korumak amacıyla Afrin’de başlatılan Zeytin Dalı Operasyonu’nda Kocaeli’den de askerler de görev yapıyor. Kartepe Fatih Sultan Mehmet Muhtarı Selami Tarakçı’nın yeğeni Mustafa Gündoğdu da bu askerlerden biri. Asker Mustafa Gündoğdu, harekatta bir füze bombasının üzerine dayısının adını yazarak yakınlarına selam gönderdi. Gündoğdu füzenin üzerine ‘Selami Tarakçı FSM Muhtarı Zeytin Dalı Afrin’ yazdı. Muhtar Tarakçı ise sosyal medya hesabından da paylaşım yaparak “Yeğenim Mustafa Gündoğdu Afrin Cepheden göndermiş Vatanımızın bir karış Toprağına göz dikeni Mevla’m helak eylesin Mehmetçiğimizin yâr ve yardımcısı olsun “Şehitler ölmez vatan bölünmez” notunu düştü.

 

 

 

GEBZE BÖLGESİNE SELAM VAR

Afrin'de terör örgütlerine karşı mücadele etmek için Zeytin Dalı Harekâtı’nı sürdüren Mehmetçiklerin arasında Kocaeli’den de askerler de görev yapıyor. Kocaeli’li askerler operasyon bölgesinden Gebze başta olmak üzere, Darıca, Kartepe, İzmit’e selam gönderdi. İşte terörle mücadelede kullanılan mühimmatın üzerine yazılan mesajlar;

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Afrin'den, Kocaeli’ye, selam, var!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı