Haber Detayı
28 Aralık 2016 - Çarşamba 15:30
 
AK ÇAYIROVA MEKKE'NİN FETHİ'Nİ KUTLAYACAK!
AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı, Mekke’nin Fethi’ni kutlayacak. 31 Aralık Cumartesi akşamı Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenecek programda 15 Temmuz ruhunu yaşatması için tiyatro gösterisi de düzenlenecek.
Çayırova Haberi
AK ÇAYIROVA MEKKE'NİN FETHİ'Nİ KUTLAYACAK!

 

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı “Mekke’nin Fethi” için program düzenliyor. Mekke’nin Fethi Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenecek olan program saat 20.00’da başlayacak. Mekke'nin Fethi'nin kutlanacağı gecede bir de "Biz Bir ölü Bin diriliriz" konulu 15 Temmuz ruhunu yaşatması için tiyatro gösterisi düzenlenecek.

KILIÇ ÇAYIROVALILARI DAVET ETTİ

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç Konu ile ilgili açıklama yaparak, “Yeni neslin Mekke’nin Fethi’nin önemini bilen bir nesil olacaktır. Peygamberler silsilesinin son halkası Hz. Muhammed Mustafa (s.a.s.) efendimizin tevhit mücadelesi ve Mekke’nin Fethi de, bu mücadelenin taçlanan bir örneğidir” ifadesini kullandı. Bu anlam da Belediye Kültür Salonumuzda gerçekleşecek olan “Mekke’nin Fethi” ve 15 Temmuz Ruhunu yaşatacağımız tiyatro gösterisi düzenlediğimiz programımıza tüm halkımızı bekliyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, ÇAYIROVA, MEKKE'NİN, FETHİ'Nİ, KUTLAYACAK!, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı