Haber Detayı
26 Nisan 2018 - Perşembe 21:15
 
Ak Çayırova İstişare'de Buluştu
Çayırova Ak Parti İlçe Teşkilatı İstişare Kurulu Toplantısı ana kademe yöneticileri, yürütme kurulu üyelerinin, mahalle yönetimlerinin, kadın ve gençlik kolları organları ile belediye meclis üyelerinin katılımı ile Şekerpınar'da konuşlu Kebap Diyarı Restoran'da gerçekleşti.
 
 
 
Çayırova Haberi


Çayırova Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare kurulu toplantısında Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Ali Osman Gür, partililerine ev sahipliği yaparken Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Kocaeli Ak Parti İl Yönetm Kurulu Üyeleri İlhan Yıldırım,  Hacer Banu Çürüksulu Demir, Çayırova Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dünmez, Çayırova Ak Parti İlçe Gençlik Koları Başkanı İbrahim Güler, Çayırova Ak Parti Eski İlçe Başkanı Zafer Kılıç, mahalle teşkilatları yöneticileri, belediye meclis üyeleri,organlara bağlı yöneticiler, partide geçmiş dönemlerde görev almış partililer yerlerini aldılar.

FRENİMİZ PATLADI GİDİYOR
Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı ALi Osman gür toplantının selamlama ve  açılış konuşmasını yaptı. Gür konuşmasında, "Öncelikle 24 Haziran'da yapılacak seçimlerin ülkemize ve bölgemize hayırlar getirmesini temenni ederim. Biz 6 önceden sanki bu seçim için hazırlanmış gibi start verdik. Tüm organlarımız, belediye meclis üyelerimiz yönetimlerimiz bu seçimler için çok çalıştılar. Kurduğumuz seçim koordinasyon merkezi ve başaknı Şahin Çat ile 24 Haziran gecesi sandıkları patlatacağız. Biz göreve geldiğimiz günden bugüne kadar ne yaptık. Teşkilatlarımızın hepsi, sahada çalıştılar ve çalışmaya devam ediyorlar. 9 mahallemizin istişlare toplantılarını yaptık. Çayırova'nın daha iyi yerlerde olması için notlar aldık ve gerekli girişim ve çalışmalarla bu notlardaki sorunları çözdük. Şimdiden seçim süreci boyunca vereceğiniz desteklerden dolayı çok teşekkür ederim. Kurduğumuz komisyonlar büyük bir özveri ile çalıştılar. SEDAş, Emniyet, İSU, Telekom, gibi ilçenin birinci dereceden sorunları olan konularla ilgilendik. Yine sağlıkla ilgili doktor, araç, hemşire ve çalışma satleri sıkıntıları vardı. Hepsini çözdük. Yine eksikliklerimiz var. Bizim frenimiz patladı gidiyoruz. Türkiye'de ticari anlamda düşmanı çok. Katar'a, Afrin'e yönelik harekatlarımızda ileride yapacağımız daha güçlü harekatlara karşı şer odaklı mücadeler yapılıyor. Biz Çayırova'nın altını üstüne getirerek Yüzde 60 oy alarak bir başarıya daha imza atacağız."dedi. İlçe Başkanı Gür'ün ardından İlçe Kadın Kollrı Başkanı Seyhan Dünmez ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler'de faaliyetlerle ilgili kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

KOCAELİ'DE KONUŞULAN İLÇE OLDUK

Kürsüye gelen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci'de belediye hizmetlerine ilişkin bir özetleme yaptı. Başkan Demirci, "Alllah'ın izniyle devam eden, bitirilen, başlayan tüm projelerimizle Kocaeli'de konuşulan bir ilçe olduk. Seçim beyannamemizde olmayan başta hastane olmak üzere bir çok ilçe eksikliklerini tamamlama yolunda büyük yol aldık. İyi bir haberim var. Abdurrahman Korhan Caddemizden Tuzla ve Çayırova arasındaki bağlantımızın ihalesi tamamlandı. Küçük Sanayi Sitemizde çözüme ulaşıyor. Bir çok başlayan projelerimiz var. Onlar ne zaman bitecek dediysek bitireceğiz. Çayırova'yı gerçek anlamda toparladığımızı söyleyebiliriz. Bunların hepsini birlik ve beraberlik içinde yaptık. Yine bundan sonra bu birlik ve beraberlik içinde çok büyük işlere imza atacağız. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ederim."dedi. Başkan Demirci'nin ardından kürsüye Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman geldi. Vekil Yaman konuşmasında, aday adaylığını Çayırova'da açıkladığının altını çizerek konuşmasına başladı.

24 HAZİRAN BÜTÜN SEÇİMLERİN ANASIDIR

Yaman,"Bu aziz millet bize ne talimat verdiyse biz onu yaptık. 24 Haziran seçimleri 15 Temmuz olaylarından sonra bir milad seçimidir. Artık Türkiye'nin rolü dünyada değişmiştir. Rol veren bir durumdadır. Bu takımın bir kaptanı var. Bu davanın bir lideri var. Bizi bir üst lige çıkaran biri var. İşte o Recep Tayyip Erdoğan'dır. Canını , gecesini, gündüzünü ortaya koyan Erdoğan sadece bizim değil, bize umut bağlamış tüm mazlumların, yalın ayaklıların da lideridir. Türkiye'de en büyük sorun ana muhalefet sorunur. Ana muhalefet partisinin adayı belli değil. Bu bir demokrasi ayıbıdır. Bu ülkeye yakışmayan ayıplardır. Muhalefetin adayı bizim sorunumuz konumuz değildir. Biz seçime hazırız. Yeni bir modelin uygulanacağı 24 Haziran seçimleri tüm seçimlerin anasıdır. Sakın ha... Partimiz seçime hazır demeyelim. Herekese iş düşüyor. Gitmeniz gereken bir kişiye dahi gitmeyi unutur ihmal edersek bir kişi eksik oluruz. Bütün gönüldaşlarımızın kapı kapı dolaşması lazım. Mutlaka yeni Türkiye'yi Cumhurbaşkanımızın ve Ak Kadroların oluşturması lazım."dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: Ak, Çayırova, İstişare'de, Buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı