Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 15:26
 
AK Darıca doludizgin!
Siyaset Haberi
AK Darıca doludizgin!

AK Parti ilçe yönetim kurulu haftalık olağan toplantısını AK Parti Darıca ilçe başkanı Avukat Ufuk Acay, Yönetiminde, il yöneticilerinin ve partililerinin katılımıyla parti binasında gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıda partinin saha içi ve saha dışı çalışmaları masaya yatırıldı.

AK Parti ilçe yönetim kurulu haftalık olağan toplantısına imza attı. AK Parti Darıca ilçe başkanı Avukat Ufuk Acay, Yönetiminde, il yöneticilerinin ve partililerinin katılımıyla parti binasında düzenlendi. Gerçekleşen haftalık toplantıda parti içi çalışmalar, yapılanlar, yapılacaklar, saha içi ve sah dışı çalışmalardan bahsedildi. Yoğun katılımın yaşandığı toplantıda partililer duygu, düşünce ve temennilerini karşılıklı olarak paylaşmış oldular.

TOPLUMDA HER ALANA ULAŞACAĞIZ

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Avukat Ufuk Acay, teşkilat olarak çalışmalarına devam ettiklerini ve toplumun her alanına ulaşmak istediklerini söyledi. Acay, “AK Parti Darıca ailesi olarak çalışıp, kenetlenmeye devam edeceğiz. Memleket sevdalısı olan bir partinin mensupları olarak hedefimiz 2023 yılına aynı heyecan ve enerjiyle girmek. İnancım hep beraber çok daha güzel ve çok daha hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğimize inancım tamdır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Darıca, doludizgin!,
Yorumlar
Haber Yazılımı