Haber Detayı
09 Mayıs 2018 - Çarşamba 17:29
 
AK Dilovası kamyoncularla bir araya geldi
24 Haziran erken seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Dilovası İlçe seçim çalışması kapsamında Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve İlçe Başkanı Osman Akbulut ile birlikte kamyoncu ve tırcı esnafıyla buluştular.
 
 
 
Dilovası Haberi


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 24 Haziran'da erken Genel Seçim kararının ardında seçim çalışmalarına kurduğu Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından yürüten AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı, önceki gün kamyoncu esnafı ile bir araya geldi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, SKM Başkanı İhsan Şanlı ve Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca'nın katıldığı toplantının ev sahipliğini S.S. 154 Nolu Dilovası Kamyon ve Tır Taşıyıcıları Kooperatifi Başkanı Osman Aktaş yaptı.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİDE BİZLERİ İLGİLENDİRİYOR

Toplantının açılış konuşmasını yapan S.S. 154 Nolu Dilovası Kamyon ve Tır Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Osman Aktaş, "Lojistik sektörümüzün ilçemizde ve ülkemizde ki sorunlarının yanısıra her bir yurttaş olarak ülkemizin geleceği ve istikrarıda bizler için oldukça önemlidir. 24 Haziran'da yapılacak olan genel seçimlerinde Türkiye'nin yeni bir yola gireceğini ve daha güçlü bir Türkiye olacağını ümit ederek yolumuza devam edeceğiz inşallah. Bu programı ilçemizin ve ülkemizin geleceği için fikir alışverişinde bulunmak adına düzenledik. Milletvekilimiz, Belediye Başkanımız ve AK Parti İlçe Başkanımız fikirlerini siz esnaf kardeşlerimizle paylaşacaklar. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum."dedi.

AKBULUT BİR KEZ DAHA DESTEK İSTEDİ

Ardından konuşan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, "AK Parti olarak 16 yıldır iktidarda olan bir parti olarak ülkemize ve milletimize kattığımız değerler ile hep gurur duyduk. Millet sevdalısı, ülke sevdalısı bir liderimizin 16 yılda neler yaptığını hep birlikyte gördük. 16 yıl önceki Türkiye ile şimdiki Türkiye arasında dağlar kadar fark var. Biz artık dünyada adı geçen, mazlumların ve islam dünyasının umudu olduk. Her geçen gün büyüyen bir Türkiye'nin yoluna devam etmesi için, ilçemize ve ilimizde hizmetlerin devamı için sizlerden 16 yıl olduğu gibi bu yılda destek istiyoruz."dedi.

ÜÇLÜ VE GÜÇLÜ KALKINMA

Dilovası Beledi Başkanı Ali Toltar, "2014'te göreve gelirken o zamanda sıkça söyledik. Üçlü olsun güçlü olsun. Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Dilovası Belediyesi'nin bir koordinasyon içerisinde olmasını ve hizmetlerin daha hızlı gelmesi gerektiğini söyledik. Bunu söylerken hükümetimizin ülkemizin kalkınmasında yaptığı dev projelerle birlikte yerelde de kalkınmanın sağlanması için elinden yaptığını ve milletimizin huzur ve refahı için yerel kalkınmayı destekliğini gördük. İlçemiz 9 yılda AK parti iktidarı ile her alanda büyük bir gelişme göstermiştir. Eğitimde, sağlıkta, güvenlikte, hizmette yaptıklarımız ve yapacaklarımız bu üçlü ve güçlü birliktelikten kaynaklanmaktadır. Biz göreve geldiğimizde halkımıza vaatlerimiz oldu. Çok şükür birçok projemiz yakın zamanda hayata geçecek. Kalan vaatlerimizd 2019 yılına kadar inşallah bitmiş olacak.

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN YENİ SİSTEME İHTİYACIMIZ VAR

Ama onun öncesinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı erken seçim kararıyla bizlere çok büyük görevler düşmektedir. Türkiye'nin daha güçlü olması için yeni Cumhurbaşkanlığı sistemine ihtiyacımız var. Bu sistemle birlikte hem ülkemiz hemde ilçemiz daha hızlı bir şekilde büyüyecek ve halkımız istenilenrefah düzeyine daha kısa sürede kavuşacaktır. Sizlerde bu seçimlerde güçlü Türkiye'nin önünün açılası için bir kez ha destek istyoruz."dedi.

2023 HEDEFİ İÇİN YENİ SİSTEM GELMELİ

Toplantıda son olarak konuşan AK Parti Kocaeli Milletveki Cemil Yaman "Sizlerin içinden çıkan bu kentin bir evladı olarak sizlerin karşısına çıkıyor ve 24 Haziran seçimlerinde sizlerden destek istyorum. Ülkemizin geleceğinin belirleneceği çok önemli bir seçimi 24 Haziran'da sandığa giderek yaşayacağız. 24 Haziran akşamı tüm dünyaya güçlü ve kenetlenmiş bir Türkiye'nin Cumhurbaşkanına sahip çıkacağını, milletine, bayrağına sahip çıkacağını inşallah hep birlikte göreceğiz ve ilk turda Cumhurbaşkalığı sisteminin gelmesini sağlayacağız. Bizler bu uğurda gece gündüz demeden çalışıyoruz. Yeni sistemle birlikte ülkemiz daha hızlı büyüme göstrecek, bürokrasi azalacaktır. Hızlı karar alan, hızlı icraat ve reform yapan, etkin bir yönetim modeli oluşacak. 2023 ve ötesine uzanan hedeflerimiz ivme kazanacaktır. Güçlü hükümet sistemi, ülkemizi bölgesinde ve küresel siyasette daha etkili bir konuma yükseltecek. Gelin çocuklarımızın geleceğ için, Güçlü Türkiye için, sizde Cumhurbaşkanımıza sahip çıkın."dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, Dilovası, kamyoncularla, bir, araya, geldi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı