Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 11:45
 
AK Gebze’den GTO’ya Ziyaret
AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yönetimi Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’i ziyaret etti.
 
 
 
Gebze Haberi


Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Çiler işletmecilerin üzerinde büyük bir yük olan stopaj vergisi konusunu gündeme getirerek, Gebze Bölgesi’nin trafik probleminin de artık giderek büyüdüğünü söyledi. Başkan Çiler, “Bölgemize modern bir hal, galericiler sitesi ve uluslararası bir fuar alanı kazandırılmasının ticari hayatın canlanması için hayati önem taşıyor.” dedi. 19. Yıldönümü yaklaşan Marmara Depremi’nde yaşanan kayıpları hatırlatan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Millet Bahçesi yapılacak olacak Askeri Kışla’nın bir bölümünün tam donanımlı bir toplanma merkezi olarak değerlendirilmesini önerdi.

YEREL YÖNETİMLER İLE KOORDİNELİYİZ

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, yerel yönetimler ile birlikte koordineli bir şekilde çalıştıklarını belirterek, “Kocaeli Türkiye’nin, Gebze’de Kocaeli’nin kalbi. Fabrikaların vardiya saatlerinde Gebze’de trafik yoğunluğu oluşabiliyor. Tüm bu etkenleri göz önünde bulundurarak belediye başkanlarımız ile birlikte değerlendirmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Yapılan alt ve üst yapılar ile Gebze Bölgesi’nin kalkınması için gerekli adımlar atılıyor. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Askeri Kışla’mız ‘Millet Bahçesi’ olacak. Orada gerekli düzenlemeleri yaparak Gebze halkının kullanımına açacağız” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, Gebze’den, GTO’ya, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Arşiv
Haber Yazılımı