Haber Detayı
11 Ocak 2018 - Perşembe 14:08
 
AK Gebze GTO’ya Çıkarma Yaptı
AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yönetimi, Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ve yönetimini ziyaret etti.
 
 
 
Gebze Haberi


Ziyaret AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve yönetimi, AK Parti Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Şenay Cebelli Önder ve yönetimi, AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimi tarafından yapıldı. Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, misafirlerini makamında ağırladı. Ziyarette AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, “Nazik kabulünüzden dolayı teşekkür ederiz. Yönetimimizle birlikte oda projelerinize ve her türlü isteklerinize elimizden geldiğince destek olacağız.” dedi.

EĞİTİME ÖNEM VERİYORUZ

İlçe Başkanı İrfan Ayar’a gerçekleştirdikleri ziyaretten ötürü teşekkürlerini ileten Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, “Biz Gebze Ticaret Odası olarak eğitime çok önem veriyoruz. Türkiye’nin tek Bilişim Vadisi’ni Gebze’de yapılıyor. Biz de Oda ve destekçilerimiz olarak Bilişim Vadisi’ne nitelikli eleman yetiştirecek Bilişim Lisesi’ni açtık. Kocaeli Türkiye’nin sanayi başkenti. Gebze Kocaeli’nin kalbi. Bizler Gebze’nin gelişmesi için çaba harcamalıyız. Ziyaretinize teşekkür eder görevinizde başarılar dilerim.” diye konuştu. Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, toplantıda Oda faaliyetleri, Odanın gelecek projeleri ve bölge sorunları hakkında bilgilendirme yaptı.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, Gebze, GTO’ya, Çıkarma, Yaptı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı