Haber Detayı
07 Ocak 2018 - Pazar 12:20
 
AK Genç Çayırova Diriliş Kampı’nda!
AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve yönetimi Diriliş Kampı’na gitti. Diriliş Kampında konuşan AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, “AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları olarak bu davaya gönül vermiş her bir kardeşimize ulaşmak, vatanını milletini seven, ahlâkı ile maneviyatını harmanlayan gençler yetiştirmek temel gayemizdir.” dedi.
Çayırova Haberi
AK Genç Çayırova Diriliş Kampı’nda!

AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanlığı’nın düzenlediği programla Çayırova'lı Gençler Diriliş Kampı’nda bir araya geldi. Çayırovalı Gençler Diriliş Kampı’nda paintball, ok atma, matrak ve doğa yürüyüşü gibi sosyal faaliyetler ile stres atarken, kampa Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İlçe Başkanı Ali Osman Gür de gelerek, gençlerle sohbet edip siyasetteki tecrübelerini paylaştılar.

DİRİLİŞ KAMPI’NDA İKİ GÜN GEÇİRDİLER

Çayırovalı gençler iki gün boyunca konakladıkları Diriliş Kampı’nda kamp liderleri tarafından karşılanırken, burada bungalov evlere yerleştirildi. Diriliş Kampı’na Sabah namazı ile güne başlayan gençler, namaz sonrası sabah yürüyüşü yaptıktan sonra paintball, ok atma ve zorlu macera parkurlarında spor yaptı.

GÜLER: AMACIMIZ DAVAYA GÖNÜL VERMİŞ KARDEŞLERİMİZE ULAŞMAK

Kampta bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, “AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları olarak bu davaya gönül vermiş her bir kardeşimize ulaşmak, vatanını milletini seven, ahlâkı ile maneviyatını harmanlayan gençler yetiştirmek temel gayemizdir. AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları olarak düzenlediğimiz Diriliş Kampında arkadaşlarımız arasındaki bağı kuvvetlendirmek, dava kardeşliğimizi pekiştirmek istedik. Ayrıca Türkiye çapında birçok ilke imza atmış bir gençlik kolları olarak, bugün seçim olacakmış gibi Allah'a hamd olsun ki seçime hazırız. Gençlik kolları olarak ülkemizin içinde bulunduğu süreci yakından takip ediyoruz ve biliyoruz ki liderimizin gösterdiği hedefler için gece gündüz çalışmalıyız.” dedi.

GÜR: SİZLERİN HER DAİM YANINIZDAYIZ

Güler’den sonra bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Çayırova İlçe başkanı Ali Osman Gür ise, AK Parti’nin başarısında gençlerin rolünün büyük olduğunu söyleyerek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlere güvendiği gibi bizde gençlerimize güveniyoruz. İnanıyoruz ve biliyoruz ki Çayırova’nın başarısında sizlerin emeği çok büyük. Gece gündüz demeden, verilen her görevi yerine getirerek bu dava uğruna çalıştığınız için teşekkür ediyorum. Gerek İlçe Başkanınız olarak gerekse bir abiniz olarak sizlerin her daim yanınızdayız.” dedi.

Gür’ün ardından konuşan Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ise, gençlerin siyasetteki önemine vurgu yaptı. Gençlik Teşkilatlarımızdan Allah razı olsun; azimli, çalışkan, heyecan dolu, coşkulu bir gençlik görüyorum, bu tablo hem Çayırovamız adına hem Kocaelimiz adına bizlere gurur veriyor. Tabii bir yandan da gençliğin süreklilik içindeki bu heyecanı ve coşkusu bizlere de her zaman dinamizm katıyor.” dedi.

YILMAZ: TÜM ÇABAMIZ GELECEK NESİLLERİMİZ İÇİN

Yılmaz, “Siz gençlerin geleceğe en doğru biçimde hazırlanabilmesi için eğitim, spor gibi birçok alanda büyük adımlar atılmasının yanı sıra, ülke yönetiminde ve siyasette önünüz daha fazla açıldı. Tüm çabamız gelecek nesillerimize daha iyi bir Türkiye bırakmak için. Bu yolda gençlerimizin çalışmalarımıza kattığı değer ortadadır. İnşallah, bu güzel ülkeyi yarınlara siz taşıyacaksınız, bu bilinçle hep birlikte çok çalışmalıyız." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Genç, Çayırova, Diriliş, Kampı’nda!,
Yorumlar
Haber Yazılımı