Haber Detayı
16 Temmuz 2018 - Pazartesi 13:23
 
AK Genç Çayırova, Rektör Aslan'a gitti!
AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve yönetimi Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammed Hasan Aslan’ı makamında ziyaret etti.
Çayırova Haberi
AK Genç Çayırova, Rektör Aslan'a gitti!

AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve yönetimi Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Muhammed Hasan Aslan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Güler ve yönetimine teşekkür eden Rektör Aslan, çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunarak, Güler ve ilçe yönetimine siyasi çalışmalarında başarılar diledi.

Öte yandan, gençlere desteklerinin her daim olacağını söyleyen Rektör Aslan, “Yeni kayıt dönemine hazırlanıyoruz. Öğrencilerimiz ile daha çok bir arada olacağız. Siz gençlerin ziyaretinde de gençlerin neler düşündüğünü öğreniyoruz. İnanıyorum ki ilçe gençlik kolları mensupları olarak, Gebze’ye özellikle dışarıdan gelen arkadaşlarımızı en iyi şekilde bilgilendirip, şehrimizin tanıtımına, Gebze Bölgesi’nin gençleri ile yaptığımız bu tip istişareler ile eğitime birlikte büyük katkı sağlayacağız." dedi.

"ÜNİVERSİTEMİZ İLÇEMİZİN LOKOMOTİFİDİR”

Samimi karşılamalarından dolayı Aslan’a teşekkür eden İlçe Başkanı İbrahim Güler, Gebze Teknik Üniversitesi'nin kentimizin gelişimi anlamında önemli katkısı olduğuna dikkat çekerek, Rektör Aslan’a da çalışmalar için tebrik etti. Güler, "Üniversitelerimiz bilimin merkezidir ve kentimizin lokomotifidir. Sayın hocamıza yeni görevlerinde başarılar dilemek ve mevcut duruma ilişkin bazı konuları istişare etmek için buradayız. Başarılı ve güzel çalışmalarınız için sizi tebrik ediyoruz. Her zaman yanınızdayız" şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Genç, Çayırova,, Rektör, Aslan'a, gitti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı