AK Genç Darıca’nın adayı belli oldu
Haber
30 Ekim 2020 - Cuma 10:32
 
AK Genç Darıca’nın adayı belli oldu
Siyaset Haberi
AK Genç Darıca’nın adayı belli oldu

AK Parti Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na aday Murat Yılmaz gösterildi.

AK Parti Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu’nun yaş akdinden dolayı yeniden aday olmayacağı ilçe gençlik kolları kongresinde 3 aday arasından Murat Yılmaz aday gösterildi. Yılmaz’ın aday gösterildiğini duyuran AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir, “Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığımızca yapılan istişareler ve büyüklerimiz ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonrası Darıca İlçe Başkan Adayımız Murat Yılmaz olarak belirlenmiştir. Darıca ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE SONUÇLANDI

İlçe gençlik kolları başkanlığına aday gösterilen Murat Yılmaz’ı tebrik eden mevcut İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu, “Uzun yıllardır beraber siyaset yapmaktan onur duyduğum kıymetli kardeşim Murat Yılmaz gençlik kolları başkan adayımız olmuştur. Aday adayı olan aslan kardeşlerim Yasin Pilavcı ve Sedat Toksoy’a bu süreci Darıcamıza yakışır şekilde yürütüp birlik beraberlik içinde sonuçlandırdıkları için teşekkür ediyorum. Darıca’mıza Hayırlı Olsun” diye konuştu.

 

EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise yayınladığı tebrik mesajında, “Gençsin önde yürü, inandığın yolda yürü. AK Parti Darıca İlçe teşkilatımızda Gençlik Kolları kongresi öncesi aday olarak belirlenen Murat Yılmaz’ı tebrik ediyorum. AK Dava yolunda bugüne kadar özveriyle çalışan ve kongrede başkanlığı devredecek olan Gençlik Kolları Başkanımız Cengizhan Ramazanoğlu'na emekleri için teşekkür ediyor yeni seçilecek başkana ve yönetimine başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay da bir tebrik mesajı yayınlayarak, “AK Parti Darıca Gençlik Kolları Başkan adaylığı için ismi açıklanan Murat Yılmaz kardeşimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Genç, Darıca’nın, adayı, belli, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı