Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 10:10
 
AK GENÇ DİLOVASI, RAMAZAN BEREKETİNİ PAYLAŞIYOR
AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Ramazan Ayı'nda yaptığı sosyal farkındalık çalışması olan "İftara 5 Kala" etkinliğini bu yılda devam ettiriyor.
 
 
 
Dilovası Haberi


AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Ramazan Ayı'nda yaptığı sosyal farkındalık çalışması olan "İftara 5 Kala" etkinliğini bu yılda devam ettiriyor. Hayata geçirilen proje ile uzun ve yorucu bir günün ardından iftara evlerine yetişmekte zorlanan vatandaşlara trafik ışıklarında ve halkın yoğun olduğu yerlerde iftariyelik dağıtılıyor.

SOSYAL FARKINDALIK PROJELERİMİZ İLE VATANDAŞLARIMIZLA İLETİŞİME GEÇİYORUZ.

Ramazan Ayı boyunca yolda kalan ve iftarını vaktinde açamayan vatandaşlara hurma, su ve kek ikramında bulunacaklarını belirten AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, ”Bu etkinliğimizle birlikte iftara yetişemeyen yediden yetmişe tüm vatandaşlarımıza su ve hurma dağıtarak onlarla birebir iletişime geçiyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'ın gençliğinde gençlik Kollarındaki çalışmalarında temelini attığı insanlara dokunup dertlerini dinlemek düsturundan yola çıkarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, GENÇ, DİLOVASI,, RAMAZAN, BEREKETİNİ, PAYLAŞIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı