Haber Detayı
11 Aralık 2016 - Pazar 12:16
 
AK GENÇ DİLOVASI SOSYAL MEDYA’NIN ZARARLARINA DİKKAT ÇEKTİ!
 
 
 
Dilovası Haberi


AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yönetimi 10 Aralık İnsan Hakları günü sebebi ile sosyal medyanın zararlarını anlatan broşür dağıttı.

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve yönetimi 10 Aralık İnsan Hakları günü sebebi ile sosyal medyanın zararlarını anlatan 2.000 broşür dağıttı. AK Genç Dilovası “Önemsiyoruz Çünkü Önemlisiniz” adlı dağıttığı broşürlerde sosyal medyanın zararlarını ve ailelerin dikkat etmesi gereken konulara dikkat çekti. Dağıtılan broşürlerde “Çocukları internetin olumsuz etkilerinden korumak için anne-babalara tavsiyeler” başlığı altında sosyal medyanın zararlarını madde madde sıraladı. 

AİLELERİN ÜZERİNE DÜŞEN SORUMLULUKLARI HATIRLATMAK İSTEDİK

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya konuyla ilgili yaptığı açıklama da, “AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları olarak 10 Aralık İnsan Hakları günü münasebetiyle, Dilovası'ndaki ufak yaştaki kardeşlerimizin sosyal medya ve internet kullanımında aile bireylerin üzerine düşen sorumlulukları hatırlatmak amaçlı 2.000 adet broşür dağıttık. Bir kardeşimizi bile, sosyal medyadan kaynaklanacak zarardan kurtarabilirsek ne mutlu bizlere... Emeklerinden dolayı yönetici kardeşlerimden Allah razı olsun.” Dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, GENÇ, DİLOVASI, SOSYAL, MEDYA’NIN, ZARARLARINA, DİKKAT, ÇEKTİ!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı