Haber Detayı
25 Aralık 2017 - Pazartesi 13:55
 
AK Genç Dilovası’ndan Destek!
AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca Dilovası’nda yapılacak sahil düzenlemesi ve balıkçılar derneği projesi için destek vereceğini belirtti.
Dilovası Haberi
AK Genç Dilovası’ndan Destek!

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, AK Parti Dilovası İlçe Mahalle Başkanı Ayhan Dursun, Diliskelesi Gençlik Kolları mahalle yönetimi ve Balıkçılar Derneği Başkanı Hüseyin Elibol ile bir araya geldi. Dilovası’nın sahilinin bulunması ancak Dilovası halkının sahilden yararlanamamasından dolayı sahilin tekrar düzenlenmesini gündeme getirdi. Yapılacak olan düzenlemede Dilovası halkının denizle buluşması akabinde sahilde yürüyüş yapması, özellikle balık avı düşkünleri ve sandal sahiplerinin tekrardan denizden yararlanması planlanıyor.

DESTEK VERİYORUZ

AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca da önceki gün Dilovası Diliskelesi Mahallesi’ne giderek yapılacak sahil düzenlemesi için incelemelerde bulundu. İncelemeleri gerçekleştirilen Başkan Sarıca, mahalle yöneticileri ve dernek başkanları ile bir araya gelerek yapılacak sahil düzenlemesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Sarıca, “Yapılacak sahil düzenlemesi ve balıkçılar derneği projesi için desteklerimizi iletiyoruz. Her zaman halkımızın yanındayız.” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Genç, Dilovası’ndan, Destek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı