Haber Detayı
20 Ekim 2016 - Perşembe 14:59
 
Ak Genç Dilovası'ndan Tavşancılspor'a Maç Öncesi Ziyaret
Ak Parti Dilovası Gençlik Kolları yönetimi Başkan Semih Kaya öncülüğünde Tavşancılspor'u ziyaret etti.
Dilovası Haberi
Ak Genç Dilovası'ndan Tavşancılspor'a Maç Öncesi Ziyaret

 

 

Ak Parti Dilovası Gençlik Kolları yönetimi Başkan Semih Kaya öncülüğünde Tavşancılspor'u Değirmendere maçı öncesi ziyaret ederek başarılar dileyip, Teknik Direktör ve Eski Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Suat Şık'tan kulüp hakkında bilgi adı.

 

Dilovası'nda Amatör Spor Kulüplerinin yanında olduklarını belirten Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Semih Kaya; " İlçemizde Sezona yeni başlayan amatör spor kulüplerini ziyaret ederek yanlarında olmaya çalışıyoruz. Partimizin İlçe Gençlik Kolları eski Başkanı ve Tavşancılspor Teknik Direktörü Suat hocamızın görevindeki azmi ve başarısını geçtiğimiz sezon Şampiyonluk ile kapatarak ve bu sezonda namaglup yoluna devam  etmesiyle görmekteyiz. Tavşancılspor, Suat hocamız ile adeta küllerinden doğarak spor camiasında adından sıkça söz ettirdi. Kulüp Başkanımız Mehmet Akkor başkanlığındaki Kulüp yönetimi ailesinden ve çevresinden fedakarlık yaparak Tavşancılsporumuzu üst seviyelere getirmek için gece gündüz çalıştıklarına şahidiz. Tavşancılspor futbolcularına, teknik heyetine ve yöneticilerine verdikleri emeklerin karşılığını geçtiğimiz sezondaki şampiyonluk gibi bu sezonda şampiyonluk getirmesini dilerim." dedi.

 

Ak Parti Dilovası Gençlik Kolları yönetiminin yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Tavşancılspor Teknik Direktörü Suat Şık; " Ak Parti Dilovası Gençlik Kolları yönetimin yapmış olduğu ziyaretten ötürü Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya' ya ve yönetimine Tavşancılspor Oyuncuları ve yönetimi adına teşekkür ederim." dedi.

 

Ak Parti Dilovası Gençlik Kolları yönetimi Başkan Semih Kaya ile birlikte maç öncesi Tavşancılspor'a başarılar dileyerek takım oyuncularına ve Tavşancılspor heyetine tatlı ikram etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Genç, Dilovası'ndan, Tavşancılspor'a, Maç, Öncesi, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı