Haber Detayı
01 Ocak 2018 - Pazartesi 15:22
 
AK Genç Kocaeli Yılbaşını Sokaklarda Geçirdi
AK Parti Kocaeli 12 ilçenin gençlik kolları yılbaşı gecesi mesai yapan ekipleri yalnız bırakmadı.
 
 
 
Kocaeli Haberi


Çayırova, Darıca, Dilovası ve Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanları yılbaşı akşamı vatandaşların huzur ve güvenliği için, cadde ve sokaklarda gerek görev yapan ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı polis ekiplerini, gerekse ilçenin muhtelif noktalarında nöbet tutan ekiplere gidip görevlerinde kolaylık dileyerek yılbaşı mesaisi yapan çalışanları yalnız bırakmadı. Yılbaşına görev yapan ekiplerle girmenin mutluluğunu yaşayan Çayırova İlçe gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler, “Bizim için en değerli olan emniyet güçlerimizi ziyaret ederek yeni yıla onlarla girdik Mevlam eksikliklerini göstermesin.” dedi.

BİRLİKTE TÜRKİYEYİZ

Yılbaşı gecesini sokakta nöbet tutarak geçiren jandarma ekiplerini yalnız bırakmayan AK Parti Darıca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cengizhan Ramazanoğlu ise, “Herkesin eğlendiği bir günde vatandaşlarımızın güvenliği için soğukta nöbet tutan bütün askerlerimize ve ekiplerimize kolaylık diliyorum.” diye konuştu. Yeni yıla vatandaşların sağlıkları için nöbet tutarak geçiren hastane personelini yalnız bırakmayan AK Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca, “Yeni yıla girerken görev başında olan hastane personelimiz ve 112 acil personelimizle bir araya gelerek yeni yıllarını kutladık. Rabbim hayırlı görevler nasip etsin. Biz birlikte Türkiyeyiz.” dedi.

AK GENÇLİK SAHADA

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ile yılbaşı mesaisi yapan ekipleri yalnız bırakmayan AK Parti Gebze İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz, “Yılbaşında vatandaşlarımız için görevi başında olan bütün ekiplere rabbim kolaylık versin. Bizler için çalışan ekiplerimize teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu. AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman 12 ilçe koordineli şekilde ziyaretler sürdüren AK Gençlere bir teşekkür mesajı yayınlayarak başarılarının devamını diledi. Başkan Kahraman mesajında, “Şükürler olsun 12 ilçemizin tamamında gençlik kollarımız sahada. AK Gençlik dışarıda nöbet tutan, vatandaşlarımızı koruyan polislerimizi, jandarmalarımızı yalnız bırakmadı.  Kocaeli Ak Gençliğe teşekkürler.” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, Genç, Kocaeli, Yılbaşını, Sokaklarda, Geçirdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı