Haber Detayı
10 Temmuz 2017 - Pazartesi 08:50
 
AK Gençler, AK FEST’TE Buluştu!
AK Parti Gençlik Festivali, hafta sonu yapıldı. Bu yıl Ak Fest’e Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş da katıldı. Gebze’de başlayan programlar İzmit’te son bulurken, Ecertaş, Gençlik Kolları teşkilatlarını tebrik etti.
Kocaeli Haberi
AK Gençler, AK FEST’TE Buluştu!

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, Gebze’ye geldi. Melih Ecertaş, Kocaeli Gençlik Kolları tarafından organize edilen AK Fest için soluğu Gebze’de aldı. Cumartesi akşam saatlerinde Gebze’ye gelen Ecertaş, bugün sabah namazıyla başlayan AK Fest programlarına katıldı. Gebze Gençlik Kolları tarafından Mustafa Paşa Cami’nde organize edilen sabah namazı buluşmasına AK Parti MKYK Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’ün yanı sıra, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İlçe Başkanı Hasan Soba da katılırken, gençlerin sabah buluşmasına ilgisi yoğun oldu.

GENÇLİK FESTİVALİ İÇİN GELDİ

Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve Gebze Gençlik Kolları başkanı Ertan Kara tarafından yakın ilgiyle ağırlanan Ecertaş, daha sonra Gaziler Dağı’nda yapılan sabah yürüyüşüne katıldı. Sabah yürüyüşü ve kahvaltının ardından Gençlik Kolları ekibi soluğu İzmit Seka Park da aldı. Burada yapılan gençlik festivalinde gençler, futbol, voleybol, bisiklet, uçurtma, geleneksel Türk oyunlarıyla gönüllerince eğlendiler. Genel Başkan Ecertaş, Kocaeli ve Gebze Gençlik Kollarını organizasyon nedeniyle kutlayarak teşekkürlerini iletti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Gençler,, AK, FEST’TE, Buluştu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı