Haber Detayı
22 Ekim 2018 - Pazartesi 16:34
 
AK Gençler Üye Bazlı Çalışıyor
AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Gebze’nin belirli noktalarına koyduğu üye stantları ile yerel seçimlere, partiye üye yaparak hazırlanıyor.
Gebze Haberi
AK Gençler Üye Bazlı Çalışıyor

Gebze Kent Meydanı ve Gebze Eski Çarşı’ya kurulan üye standı ile partiye üye kazandıran AK Gençler, Gebzelileri gençlik çalışmaları hakkında bilgilendiriyor. AK Gebze, üye çalışması yaparken partiye özellikle gençleri kazandırmaya özen gösteriyor. Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz, “ Kurulduğu ilk günden itibaren siyasete gençliğin ruhunu ve dinamizmini katan, yönetime gençliğin azim ve kararlılığını getiren AK Parti’nin Türkiye’ye yaşattığı bahar mevsimi hiç şüphesiz gençlerin eseridir.

AK PARTİ GENÇLERE ÖNEM VERİYOR

Biliyoruz ki sizin özgüveniniz, sizin azminiz bu ülkenin en büyük teminatıdır. Sizlerin bu ülkeye, bu şehre, bu medeniyete, bu siyasi misyona aidiyet bağlarınızın güçlü olması, yarınların huzur ve emniyet içinde olması anlamına gelir. Gençlik, yüreğin dolup taşmasıdır; gençlik sevgidir; gençlik heyecandır. Ama aynı zamanda akıldır, irfandır, muhakemedir. Geleceğe bakmaktır, geçmişi sorgulamaktır. Bütün mesele yüreklerinizi ulvi değerlerle, bilgi birikimiyle, yüce ideallerle doldurmanızdır. Bu sebeple partimize genç kardeşlerimizi üye yapmaya özen gösteriyoruz.” dedi.

KÜBRA AKABALI

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Gençler, Üye, Bazlı, Çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı