Haber Detayı
26 Ocak 2019 - Cumartesi 11:44
 
AK GENÇLİK SULTANORHAN’DA NAMAZDA BULUŞTU
AK Parti Gebze Gençlik Kolları her hafta düzenli olarak farklı bir camide sabah namazında gençlerle bir araya geliyor. AK Gençler bu hafta sabah namazı programını Sultanorhan Mahallesi Kışla Camiin'de gerçekleştirdi.
Gebze Haberi
AK GENÇLİK SULTANORHAN’DA NAMAZDA BULUŞTU

 
AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz’ün de katılım sağladığı programda namaz sonrası cami cemaati ile kahvaltıda bir araya gelindi. Kahvaltı sonrası çay sohbetinde vatandaşlarla sohbet eden Büyükgöz konuşmasında “ahlaklı ve maneviyatlı bir gençlik” vurgusunda bulundu.  

AK Gençlik olarak camiileri doldurmaya devam edeceklerini belirten AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ayhan ılmaz "Milli değerlere sahip çıkan, yaşatan, geleceğini geçmişinden aldığı güç ve ilhamla şekillendiren bir gençlik tasavvur ediyoruz. Bizler Türkiye'nin istikbali, aydınlık yarınlarıyız. Bizler milli iradeye, özgürlüğe, kardeşliğe her zaman sahip çıkmamızı isteyen dertli Cumhurbaşkanının izinden yürüyen gençleriz. En önemli yatırımlar yeni nesillere, gençlere yapılıyor. İyi eğitim almış, modern alt yapıya kavuşmuş, bilgi ve hikmetle donanmış bir gençlik için bizlere tüm imkanları seferber edenlere şükranlarımızı sunuyoruz. Bizler Ak Gençlik olarak camilerimizi doldurmaya devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, GENÇLİK, SULTANORHAN’DA, NAMAZDA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı