Haber Detayı
25 Mayıs 2018 - Cuma 11:55
 
AK KOCAELİ ADAYLARI ERDOĞAN’LA BULUŞTU!
AK Parti Kocaeli Milletvekili adayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğraf çekildi
 
 
 
Siyaset Haberi


AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'nda AK Parti Kocaeli Milletvekili adayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğraf çekildi.

AK Parti’nin 21 Mayıs'ta YSK'ya teslim ettiği milletvekili aday listesinde yer alan 600 vekil adayı, Ankara Arena’da tanıtıldı. AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı için Kocaelili adaylar ve teşkilat üyeleri tam kadro olarak Ankara Arena’da yerini aldı.

ERDOĞAN’DAN ‘MAŞALLAH KOCAELİ’ TEBRİĞİ

İlimizden Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkan Vekili Abdullah Eryarsoy, 26. Dönem AK Parti Kocaeli milletvekilleri ve 27. Dönem AK Parti Kocaeli milletvekili adayları, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, il ve ilçe yöneticileri katıldı. Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yine ‘Maşallah Kocaeli’ tebriğini aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşması sonrasında adaylar il il sahneye çıkarılarak tanıtıldı.

ADAYLARLA TOPLU FOTOĞRAF

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'nda AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayları Fikri Işık, İlyas Şeker,  Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Cemil Yaman, Emine Zeybek, Hakan Höbek, Ufuk Ekinci, Elif Nur Bayram, Enver Zengin, Hayrettin Deniz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğraf çekildi.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, KOCAELİ, ADAYLARI, ERDOĞAN’LA, BULUŞTU!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı