Haber Detayı
15 Eylül 2019 - Pazar 13:03
 
AK Kocaeli’nin toplantısına partili akını!
Kocaeli Haberi
AK Kocaeli’nin toplantısına partili akını!

AK Parti 105.’inci İl Danışma Meclisi toplantısını İzmit’te bulunan Antikkapı’da düzenledi. İl Başkanı Mehmet Ellibeş başkanlığında düzenlenen danışma meclisi toplantısına yaklaşık 2 bin partili katıldı. 

Toplantıya AK Parti MKYK üyesi ve Milletvekili Emine Zeybek, Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, eski il başkanlarından Şemsettin Ceyhan, Mahmut Civelek, eski milletvekillerinden Mehmet Ali Okur, Cemalettin Kaflı, eski belediye başkanları, ilçelerin eski ilçe başkanları ve istişare kurulu üyeleri katıldı. Milletvekillerinden eski Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, İlyas Şeker mazeretleri nedeniyle toplantıya katılmadı.

AYAR KATILMADI
AK Parti’nin istifa ederek yeni bir parti kurulması tartışmaları içinde yer alan isimlerden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, eski milletvekili Eyüp Ayar toplantıya katılmayan isimler arasında yer aldı. Ayrıca il başkanlığından istifa eden Abdullah Eryarsoy da toplantıya katılmayan isimler arasında yer aldı.

GEBZE BÖLGESİNDEN BÜYÜK KATILIM
Toplantıya Gebze bölgesinde görev yapan isimler büyük ilgi gösterdi. AK Parti Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası ilçelerinde ki yöneticiler ve geçmişte partide görev alan isimler danışma toplantısına katılarak bir araya geldi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Kocaeli’nin, toplantısına, partili, akını!,
Yorumlar
Haber Yazılımı