Haber Detayı
21 Haziran 2018 - Perşembe 21:25
 
AK Parti Çayırova da 2 Bin Yeni Üyeye Rozet Takıldı
 
 
 
Çayırova Haberi


AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı yeni yönetiminin göreve başlamasının ardından geçen 8 aylık süreçte gerçekleştirilen üye çalışmaları kapsamında partiye üye olan 2 bin kişi için, rozet takma töreni gerçekleştirildi. AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür’ün ev sahipliğinde Çayırova Belediyesi Kültür Salonunda düzenlenen rozet törenine, AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Kadın kolları Başkanı Seyhan Dünmez, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ve partililer katıldı.

Başkan Gür: “Şimdi Elini Uzat En Güçlü Devir Başlasın”

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür “" Bizler AK Parti olarak her zaman partililerimiz ile istişare içerisinde halkımızın sorunlarına çözüm odaklı hareket ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren ilçe halkı ile her zaman iç içe olarak onların sorunlarını ve dertlerini sahiplendik. Muhtarlarımızla başladığımız istişare toplantılarını ilçemizdeki tüm il ve ilçe dernekleri, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ve mahalle toplantılarıyla da tüm vatandaşlarımızla bir araya gelip sorun ve taleplerini dinliyoruz. Üye çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Halkımız teveccüh göstererek partimize üye olmak için çeşitli yollar ile bize ulaşıyor” dedi.

Tek Hedef Recep Tayyip Erdoğan

Ülke genelinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedef alındığını ve her türlü saldırının gerçekleştirildiğini ifade eden Başkan Gür: “Siyasi, ekonomik ve silahlı tüm terör uygulamalarıyla ülkemize saldırıyorlar. ‘Erdoğan gitsin, ülkenin sonu ne olursa olsun' diyen şer odakları, inanıyoruz ki 24 Haziran'da milletimizin sillesiyle gerekli cevabı alacaktır. Yerelde de farklı manipülasyonlarla amaç saptırma yollarına gidiliyor. Halkımızdan isteğimiz, AK Parti'yi ve Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayalım. Unutmayalım ki, geleceğimizi oylayacağız. Yarınlarımızı heba etmemek adına, 2023 hedefinin gerçekleşmesinde en önemli viraj olan 24 Haziran seçiminde sandıklardan güçlü şekilde çıkartalım” şeklinde konuştu. AK Parti Ailesine katılan üyeleri ayrı ayrı tebrik eden Gür, dakikalarca ayakta alkışlandı.

Demirci: 24 Haziran Türkiye’nin Yarınını Belirleyecek

Başkan Gür’den sonra selamlama konuşması yapan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “24 Haziran seçimleri bir dönüm noktasıdır, halkımız bunu çok iyi biliyor. Unutmayalım ki; 24 Haziran’da vereceğimiz her bir oy, Türkiye’nin yarınlarını şekillendirecek. Ya bu büyüme ve istikrar sürecini devam ettireceğiz yada cennet vatanımız eski günlerine geri dönecek” dedi. Belediye yatırımlarından kısaca bahseden Başkan Demirci:” ilçede yapılan dev yatırımların devam edeceğini ve kültür merkezleri, semt konakları, bilgievleri, Anne-Çocuk Kulüpleri, prestijli caddeleri, Kent Parkı ve daha nice proje ile ilçemizin çehresini değiştirdik. Yaptığımız her yatırımı ve projeyi 50 yıl sonrasını düşünerek hazırlıyoruz. Geleceğin Çayırova’sını inşa ederken günün ihtiyaçlarını da karşılıyoruz” dedi. AK Parti’ye yeni üye olan vatandaşlara da tekrar hoş geldiniz diyen Demirci, belediye yatırımlarıyla ilgili olan soruları yanıtlamayı da ihmal etmedi.

Çakır’dan Dava Ruhu Vurgusu

Türkiye’nin geleceği ve 2023 hedeflerimize gidebilmemiz için 24 Haziran seçimlerinin önemi haddinden daha fazla büyük olduğunu, bu süreç içerisinde Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman yanında olmalıyız diyen AK PartiKocaeli Milletvekili Sami Çakır, yaptığı selamlama konuşmasında “AK Parti sevdalısı herkes SKM’lerde gönüllü olarak görev alır. Çünkü bizim amacımız milletimize hizmet, davamızın lideri Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan bağlılığımızdır. AK Parti kadroları kendisini hem başkan seçmek, hem de güçlü bir meclis ile çalışmasını sağlamak adına gereken özveri ve dirayeti göstermeye devam edecek. Bizim tek beklentimiz milletimizin güven ve istikrar içerisinde temsili ve hizmetin aksamadan devam etmesidir. Onun için ‘Yaparsa AK Parti Yapar’ diyoruz” açıklamalarında bulundu. AK Parti ilesine katılan yeni üyelere hitap eden Çakır, sizinle beraber biz büyük bir aileyiz dedi. Yapılan konuşmaların ardından partiye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı. AK Partiye üye oldukları için kendilerini şanslı htiklerini ve şu andan itibaren daha

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: AK, Parti, Çayırova, da, 2, Bin, Yeni, Üyeye, Rozet, Takıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı