Haber Detayı
19 Aralık 2017 - Salı 12:05
 
AK Parti “Çayırova için” çalışıyor
AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, SEDAŞ & Türk Telekom komisyon toplantısı gerçekleştirdi. Toplantı sonrası açıklama yapan Başkan Gür, tüm sorunları masaya yatırdıklarını belirterek, “Çayırova’da çözülmedik sorun bırakmayacağız” dedi.
Çayırova Haberi
AK Parti “Çayırova için” çalışıyor

İlçe binasında gerçekleşen komisyon toplantısında yanmayan sokak lambaları ve telekomünikasyon sorunları masaya yatırıldı. Toplantı sonrası bir sosyal medya üzerinden bir açılama yapan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür, “İlçe yöneticilerimiz ve Meclis üyemizin katılımı ile SEDAŞ & Türk Telekom Komisyon toplantımız yapılmış olup mahalle bazında tüm sorunlar masaya yatırılmıştır. Sorunların çözümü adına tüm adımlar atılacaktır inşallah.” dedi.

HEPSİNİ ÇÖZECEĞİZ

Başkan Gür’e sorunlarını ileten bir vatandaş, “Başkanım SEDAŞ’tan şikâyetçiyiz. SEDAŞ’a aylardır mahalle sokak lambaları yanmıyor 4 defa aradım sorunu söyledim ama ilgilenen yok. Lütfen çözüm bulun yoksa sıkıntı büyük olacak böyle giderse. Atatürk Mahallesi, 0302 sokak lambaları aylardır yanmıyor. Mahallede iti var uğursuzu var her yer karanlık göz gözü görmüyor. 2017’nin Türkiye’sinde neden karanlığa mahkûm kalalım.” yorumunda bulundu. Vatandaşa cevap veren Başkan Gür, “Hepsini çözeceğiz inşallah Yaşar kardeşim. Bu komisyonu bu yüzden kurduk. Rabbimin izniyle elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.” dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, “Çayırova, için”, çalışıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı