AK Parti Çayırova, tanıtım törenine hazır
Haber
26 Ocak 2019 - Cumartesi 08:48
 
AK Parti Çayırova, tanıtım törenine hazır
AK Parti Çayırova İlçe SKM Başkanlığı, Pazar günü gerçekleştirilecek olan aday tanıtım töreniyle ilgili bir araya geldi. İlçe Başkanı Ekrem Karahan, “Tüm hazırlıklarımız tamam. Halkımızı bekliyoruz” ifadelerini kullandı
Çayırova Haberi
AK Parti Çayırova, tanıtım törenine hazır

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı, pazar günü Çayırova Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan aday tanıtım töreniyle ilgili olarak SKM Başkanlığı’nda bir araya geldi. İlçe Başkanı Ekrem Karahan ve Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi’nin de katıldığı toplantıda aday tanıtım töreniyle ilgili olarak hazırlıklar masaya yatırıldı. İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ermiş Göksu ve icra kurulundan bilgiler alan başkanlar, genel değerlendirmelerde bulundular.

 

HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK

27 Ocak Pazar günü saat 19.00’da Çayırova Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek programa katılımın oldukça fazla olmasını beklediklerini belirten İlçe Başkanı Ekrem Karahan, “Törenle ilgili tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Çayırova’da Cumhur ittifakının adayı olan Bünyamin Çiftçi’yi tanıtacağız. Tüm halkımızı, teşkilat üyelerimizi aday tanıtım törenimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Çayırova,, tanıtım, törenine, hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı