Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 09:31
 
AK PARTİ'DE SON GÜN
AK Parti’den aday adayı olmak isteyen il ve ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, il başkanının onayı ile bugün saat 17.00’ye kadar aday adaylığı başvurusu yapabilecek.
Siyaset Haberi
AK PARTİ'DE SON GÜN

AK Parti Genel Merkezi, aday adaylığı sürecinde İlçe Başkanları ile il ve ilçe yöneticilerinin istifa etmesine izin vermemişti. İl ve ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri için Genel Merkez’den izin çıktı. AK Parti’den aday adayı olmak isteyen il ve ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, il başkanının onayı ile bugün saat 17.00’ye kadar aday adaylığı başvurusu yapabilecek.

İZMİT
Eski İl başkanı Mahmut Civelek, Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı için İl Başkanlığına bugün başvuru dosyasını verecek. İzmit eski ilçe başkanı, il yöneticisi Ali Korkmaz, İzmit İlçe Belediye Başkan aday adaylığı için 17.00’de İzmit İlçe Başkanlığına başvuru yapacak. 

BAŞİSKELE
Başiskele’de Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Numan Tonka ve Erdal Selimoğlu, Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı. Başiskele eski İlçe Başkanı Dr.Şahin Talus ile Büyükşehir Ulaşımpark A.Ş. Genel Müdürü Yasin Özlü bugün aday adaylığı başvurusu yapacağını açıkladı.  

GÖLCÜK
Eski İhsaniye Belediye Başkanı Necati Zorlu, Dr. Ekrem Aktuğ ve Gölcük eski ilçe başkanı ve il yöneticisi Sedat Yücel, Gölcük Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı. Gölcük eski Belediye Başkanı Zekeriya Savaş ve Av.Abdullah Zorlu’nun bugün başvuru yapacağı öğrenildi.

KANDIRA VE KARAMÜRSEL 
Kandıra ve Karamürsel’de 1’er kişi aday adaylığı başvurusu yaptı. Kartepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Gökalp Akpir, Kandıra Belediye Başkan aday adaylığı için, Fuar Müdürü ve İYC Başkanı Feyzi Utaş da Karamürsel Belediye Başkan aday adaylığı başvurusu yaptı.

KÖRFEZ 
Ali Yılmaz, Mehmet Aydın Mutlu, Orhan Pınar, Nesrin Duran, Nihat Tekgümüş, Mehmet Irak, Caner Göçmez, Melek Çelik, Ali Çakır, Habip Aşı, Alim Erdemir, Körfez Belediye Başkan aday adaylığı için başvuru yaptı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ'DE, SON, GÜN,
Yorumlar
Haber Yazılımı