Haber Detayı
09 Ocak 2019 - Çarşamba 12:05
 
AK Parti Dilovası Cumartesi'ye kilitlendi
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumartesi günü Kocaeli'ye gelerek adayları açıklayacağı program öncesi AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı teyakkuza geçti.
Dilovası Haberi
AK Parti Dilovası Cumartesi'ye kilitlendi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kocaeli Şehit Polis Recep Topaloğlu Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Aday tanıtım programı öncesi çalışmalarını hızlandıran AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatı programa yoğun katılım olması için çalışmalarını başlattı. AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut öncülüğünde yönetim kurulu toplantısında bir araya gelen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İl yöneticisi Fatih İşlek, İlçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları ve belediye meclis üyeleri Cumartesi günkü programa yoğun katılım olması için fikir alışverişinde bulundular.

MAHALLELERDEN OTOBÜS KALDIRILACAK

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Osman Akbulut, "Amacımız Cumartesi günü yapılacak olan Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın katılım yapacağı aday tanıtım programına Dilovası olarak damga vurmaktır. Dilovası'ndan en yüksek katılımın sağlanması için tüm çalışmalarımızı yapacağız. Mahallelerimizden otobüsler kaldıracağız. Teşkilat yöneticilerimiz mahalle yöneticilerimiz, belediye meclis üyelerimiz ve başkan aday adaylarımızın katılım için yoğun çaba sarf etmesini bekliyorum."dedi.

ADAYIMIZIN ETRAFINDA KENETLENECEĞİZ

Konuşmasını sürdüren Başkan Akbulut, "Cumartesi aday tanıtım programı ile birlikte belediye başkan adayımız belli olacak. Sonrasında teşkilat olarak ve SKM olarak çalışmalarımıza hız vereceğiz. 2014'te olduğu gibi yine adayımızın etrafında kenetlenecek ve en az 50 oy almak için gece gündüz çalışacağız."dedi.

DAVA SAHİPSİZ KALMAYACAK

Toplantıda konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ise "Bu seçim hem ülkemiz hem ilçemiz hem de partimiz için oldukça önemlidir. Cumhurbaşkanımız Cumartesi günü adaylarımızı açıklayacak. Açıklananlar içerisinde olabilirim ya da olmaya bilirim. Allah nasip ederse, genel merkezimiz bir daha görev verirse halkımızın da teveccühü ile önümüzdeki dönem yine halkımıza hizmet etmek için çalışacağız. Benim gibi 18 aday adayı arkadaşım daha var. Hepsinin bu işi en iyi şekilde yapabileceğine inanıyorum. Bizim için o kadar önemli değil. Önemli olan bu davanın sahipsiz kalmamasıdır.  

BU SEÇİM ÇOK ÖNEMLİDİR

Bu seçim sadece Türkiye'nin seçimi değildir. Ortadoğu'nun İslam aleminin de bir seçimidir. Mazlumların da bir seçimidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile çıkılan yolda Cumhurbaşkanımız hep dik durdu. Türkiye artık eski Türkiye değildi. Bu büyümeden rahatsız olanlar Türkiye'nin 100. yılına bu şekilde girmesini istemiyorlar. Onun için gezi olayları, 15 Temmuz darbe girişimi ve şuanda da ekonomik savaşı ortaya çıkarttılar. Onların savaşı Erdoğan ile değil. Onların savaşı büyüyen Türkiye iledir. Onun için önümüzdeki yerel seçimler de bu açıdan çok önemlidir. Birilerinin hesabına göre Türkiye ve Erdoğan bu yerel seçimde güç kaybetmeli. Bu kayıpla birlikte hem Cumhurbaşkanı Erdoğan hem de Türkiye eski Türkiye haline dönüştürülmek isteniyor. Bize düşen tek şey aday gösterilelim ya da gösterilmeyelim, Cumhurbaşkanımızın arkasında dimdik durmaktır."dedi.

ADAYIMIZ HALKLA BÜTÜNLEŞECEK

SKM Başkanlığına getirilen Yavuz Celep ise yaptığı açıklama da "AK Parti Dilovası İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Yakında SKM yönetimlerimizi de belirleyeceğiz. Ardından adayımızla birlikte sahaya ineceğiz. Yapacağımız programlarda halkın katılımının yüksek olacağı, halkla adayımızı bütünleştireceğimiz programlar yaparak seçimde belirlediğimiz en az yüzde 50 oy alabilmek için gece gündüz çalışmak olacaktır."dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, Dilovası, Cumartesi'ye, kilitlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı