Haber Detayı
02 Temmuz 2020 - Perşembe 14:31
 
Ak Partililer’den ziyaret
Gebze Haberi
Ak Partililer’den ziyaret

AK Parti Kocaeli il yönetiminden gazetemize ziyaret. AK Parti Kocaeli Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı İbrahim Gürsel, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yıldıztekin il yöneticilerinden İlhan Yıldırım, Fazıl Korkmaz ve Fatih İşlek gazetemize kahvaltıda konuk oldular.

Nihat Yıldırım-Abbas Sır ortaklığında Gebze’de medya sektörüne yeni bir soluk kazandıran Ümit Medya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Ak Parti heyeti adına konuşma yapan Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı İbrahim Gürsel, gazetemizin tesislerini çok beğendiğini söyledi. Gazeteci kökenli bir isim olan Gürsel, “Öncelikli bu güzel kahvaltı ve misafirperverliğiniz için teşekkür ediyoruz. Bölgemize yakışan, çıtası yüksek, kaliteli bir gazete tesisi olmuş. Vizyoner kimliğinizi medya sektörüne de yansıtarak şehrimize önemli katkılarınız olacağına inanıyorum. Çıkmış olduğunuz yolda başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

YILDIRIM: DOĞRUNUN YANINDA, YANLIŞIN KARŞISINDAYIZ

Ümit Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Yıldırım da yaptığı konuşmada, “Gazetemize ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle sevindirdi. Ümit Medya olarak, doğrunun yanında, yanlışın karşısında olmak adına yola çıktık. Şehrimizin büyüyüp gelişmesi adına elimizden gelen çabayı sarf edeceğimizden şüpheniz olmasın. Davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran Ak Parti Kocaeli il yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Partililer’den, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı