Haber Detayı
14 Şubat 2019 - Perşembe 09:20
 
AKSU MAHALLE TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU
Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu, çalışmalarıyla Çayırova’nın dışında Kocaeli’nde de büyük yankı uyandırıyor. ‘
Çayırova Haberi
AKSU MAHALLE TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTU

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu, çalışmalarıyla Çayırova’nın dışında Kocaeli’nde de büyük yankı uyandırıyor. ‘Bizim tek derdimiz Çayırova’lı halkımızın burada yaşamaktan mutluluk duymasıdır diyen Aksu, kaynaklarımızı tasarruflu ve adil kullanarak gelecek nesillere de yaşamaktan mutlu olunan bir ÇAYIROVA bırakmak istiyoruz’ şeklinde konuştu.

KAPI KAPI ZİYARET EDECEĞİZ

İlçe başkanlık süreciyle bölge siyasetinde aktif isim olan Aksu, Çayırova Belediye Başkan Adayı olduktan sonraki süreçte yoğun çalışma temposu ve samimiyetiyle Çayırova halkının da takdirini toplamaya devam ediyor. Aksu bayan Mahalle temsilcileriyle buluşarak mahalleler hakkında bilgi aldı ve bayanlara yönelik yapılacak çalışmalar noktasında değerlendirmelerde bulundu. Toplumun inşasında ve sosyal hayatın merkezinde olduğu gibi siyasetin de merkezinde kadınların olduğuna vurgu yapan Aksu, bayan Mahalle temsilcilerine ‘’Mahalle kadın kolları yönetimlerinizle birlikte tek tek, kapı kapı dolaşarak bayanlara ulaşacaksınız. Onlara biz kazandığımızda yaşamaktan mutlu olacakları, kaynakları israf edilmeyen, gelecek nesillerin endişeleri olmayacak bir Çayırova idealimizi anlatacaksınız’’ dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKSU, MAHALLE, TEMSİLCİLERİYLE, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı