Haber Detayı
30 Ocak 2019 - Çarşamba 11:39
 
Aksu, ziyaretlere başladı!
Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu ev ziyaretleri çalışmalarında önceki gün Çayırova ilçesi Emek Mahallesi muhtarı Hüseyin Çapkın ve mahalle eşrafından Ahmet Mukyen’in evine misafir oldu.
Çayırova Haberi
Aksu, ziyaretlere başladı!

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu ev ziyaretleri çalışmalarında önceki gün Çayırova ilçesi Emek Mahallesi muhtarı Hüseyin Çapkın ve mahalle eşrafından Ahmet Mukyen’in evine misafir oldu. Aksu, ziyaretlerde verdiği mesajlarda siyasetin bu kadar kamplaştırıcı ve kutuplaştırıcı yapıldığı bir ortamda Saadet Partisi olarak amaçlarının sadece barış ve huzur içinde Çayırova halkına hizmet etmek olduğunun altını çizdi.

AKSU GÖNÜLLERDE YER ETTİ

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı Yusuf Aksu çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor. Toplumun her kesiminden destek ve sevgi gören Aksu, ev ziyaretleri çalışmaları kapsamında önceki akşam Emek Mahallesi muhtarı Hüseyin Çapkın ve Mahalle eşrafından Ahmet Mukyen’in evlerine konuk oldu. Samimi bir atmosferde geçen ziyaretlerde halkın beklentilerini ve düşüncelerini dinleyen Aksu, Çayırova ilçemizi en iyi noktaya getirmek ve doğru hizmetlerle buluşturmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aksu,, ziyaretlere, başladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı