Haber Detayı
08 Ağustos 2017 - Salı 10:08
 
Albayrak Dünya Evine Girdi
Gazete Ulus’un Haber Müdürü Muhammed Hak Resul Albayrak bu hafta sonu gerçekleştirilen rüya gibi düğün töreni ile dünya evine girdi.
Gebze Haberi
Albayrak Dünya Evine Girdi

Gazete Ulus’un Haber Müdürü Muhammed Hak Resul Albayrak bu hafta sonu gerçekleştirilen rüya gibi düğün töreni ile dünya evine girdi. Ümmühan ve Hüseyin Özer çiftinin dünya güzeli kızı Zerrin Özer ile hayatını birleştiren Gazete Ulus’un Haber Müdürü Muhammed Hak Resul Albayrak’ın düğün törenine protokol akın etti. Çayırova Kuştepe Mesire Alanı’nda Pazar günü gerçekleşen düğün törenine Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve yönetimi, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, MHP Gebze Kadın Kolları Başkanı Hatice Uludağ, Kocaeli Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Fatih Pala, Gebze Artvinliler Dernek Başkanı Osman Alkan, Kocaeli Karabüklüler Dernek Başkanı Bahri Kökçü, Gebze Ziraat Odası Başkanı Ayhan Pekşen, Albayrak ve Özer ailelerinin yakınları ile çok sayıda davetli katıldı.

NİKÂHLARINI KÖŞKER KIYDI

Genç çiftin düğün töreninde ise nikâhlarını Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker kıyarken, çiftin nikâhlarına ise Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir şahitlik etti. Gerçekleştirilen nikâhın ardından genç çifti ilk olarak Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Gebze Artvinliler Dernek Başkanı Osman Alkan, Kocaeli Karabüklüler Dernek Başkanı Bahri Kökçü, Gebze Ziraat Odası Başkanı Ayhan Pekşen tebrik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Albayrak, Dünya, Evine, Girdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı