Haber Detayı
19 Aralık 2017 - Salı 17:20
 
Alkışlar Deniz Yıldızları’na
Alkışlar Deniz Yıldızları’na
Spor Haberi
Alkışlar Deniz Yıldızları’na

Bölgemizin başarılı okullarından Deniz Yıldızları Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, eğitimin yanı sıra sporda da isminden söz ettirdi. Darıca’nın yürekli kızları final maçında yenilse de büyük bir saygıyı hak etti.

Zonguldak’ta devam eden hentbol kız müsabakalarında grup maçlarını başarıyla tamamlayan Deniz Yıldızları, turnuvayı ikinci tamamlayarak Türkiye Şampiyonası yarı finallerine kalma şansını yitirdi. Final maçında geçen yılın şampiyonu İstanbul temsilcisi Siyah Martı Sınav Koleji’ne 2717 kaybeden Mücahit Sak’ın öğrencileri, ortaya koyduğu harika mücadeleyle spor otoritelerinden tam not aldı.

SAK: ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Deniz Yıldızları Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Beden Eğitim Öğretmeni Mücahit Sak yaptığı açıklamada, ‘’Henüz yeni bir takımız ve ilk yılımızda Kocaeli şampiyonu olduk, bölge grubunda Türkiye yarı final grubuna yükselme karşılaması oynama fırsatı bulduk... Spor; Bilgi, birikim, tecrübe, sabır ve şans işidir! Bunların hepsi mevcut olduğunda daha ileriye gideceğimize inancımız tamdır, aynı inanç ve cesaretle çalışmaya devam edeceğiz’’dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Alkışlar, Deniz, Yıldızları’na,
Yorumlar
Haber Yazılımı