Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 12:45
 
Alkışlar ‘Köşklüçeşme’ muhtarına!
KÖŞKLÜÇEŞME MAHALLESİ SOKAKLARI TERTEMİZ OLDU
Gebze Haberi
Alkışlar ‘Köşklüçeşme’ muhtarına!

Gebze Köşklüçeşme Mahallesi sokakları Gebze Belediyesi yetkilerinin ve mahalle muhtarı Mehmet Altıntaş’ın çabaları sonucunda pırıl pırıl oldu. Korona virüs salgını nedeniyle tüm mahalleyi temizleten muhtar Mehmet Altıntaş, mahalle sakinlerinden alkış almayı başardı.

Gebze Köşklü Çeşme Mahallesi sokakları Gebze Belediyesi yetkililerin ve mahalle muhtarı Mehmet Altıntaş’ın çabaları sonucunda tertemiz bir görüntüye kavuştu. Korona virüs salgını nedeniyle tüm mahalleyi temizletip dezenfekte ettiren muhtar Mehmet Altıntaş, mahalle sakinlerinden tam not alırken salgınla mücadele noktasında büyük bir işe imza atmayı başardı. Bir senedir görevde olan Altıntaş, mahallenin sesi olmaya devam ederken başarılı işler yapıyor.

TEMİZLİK ÇALIŞMALARI YAPILDI

Gebze Belediyesinin katkıları sayesinde dezenfekte çalışmaları yapılan Gebze Köşklü Çeşme Mahallesi’nde corona salgınına karşı mücadele devam ediyor. Mahalle muhtarı Mehmet Altıntaş’ın çabaları sonucunda temizlik çalışmaları yapılan ve pırıl pırıl bir görüntüye sahip olan mahallede ekipler salgına karşı önemli bir çalışma yaptı. Mahallelilerin sesi olan muhtar Mehmet Altıntaş, “Salgına karşı mücadelemiz sürecek, herkes üzerine düşeni yapıyor” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Alkışlar, ‘Köşklüçeşme’, muhtarına!,
Yorumlar
Haber Yazılımı