Haber Detayı
27 Mayıs 2017 - Cumartesi 21:36
 
Allah, hepimize bayramı da görmeyi nasip etsin
Kocaeli Haberi
Allah, hepimize bayramı da görmeyi nasip etsin

Mesajında, İslam alemi olarak bin aydan daha hayırlı olan Ramazan ayına kavuşmaktan dolayı büyük bir mutluluk yaşıyoruz diyen Ceyhan, "Ramazan rahmet, mağfiret ve bağışlanma demektir. Sevgi ile merhametin daha yüksek noktalarda yaşandığı bu ayda, yardımlaşma ve kardeşlik duyguları da artmaktadır. Gönüllerimiz huzur, sevinç ve mutlulukla dolmaktadır. Bugün dünya telaşını bir kenara bırakıp bu güzel ayın kadir ve kıymetini bilmemiz gerekmektedir. Bugünler şefkat, hürmet, ikram ve sohbet günleridir" dedi. 
 
MASUMLARIN KATLİAMI ARTIK DURMALIDIR
Ramazan ayı boyunca ülkemizde, kentimizde ve dünyada huzur ikliminin kuşatmasını istiyorum vurgusu da yapan Ceyhan, "İslâm Dünyası’nda kan ve gözyaşı dinmelidir. Gazze’de, Irak’ta, Suriye’de, Yemen’de, Libya’da ve diğer İslam coğrafyalarında çoluk çocuk demeden ölen masumların katliamı artık durmalıdır. İnşallah bu Ramazan buna vesile olacaktır" ifadelerini sarf etti.
 
ALLAH, HEPİMİZE BAYRAMI DA GÖRMEYİ NASİP ETSİN
Ramazan ayı münasebetiyle bütün hemşehrilerimin bu manevi iklimi büyük aya kavuşmaları nedeniyle kendilerini içtenlikle kutluyorum da diyen AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, mesajını şu şekilde tamamladı: "Allah, hepimize bayramı da görmeyi nasip etsin. Mübarek Ramazan ayı vesilesiyle bir kez daha Cenab-ı Hak'tan; devletimiz, milletimiz ve İslam aleminin üzerinde huzuru, barışı, sevgiyi, adalet ve merhameti daim kılmasını niyaz ediyorum."
Kaynak: Editör:
Etiketler: Allah,, hepimize, bayramı, da, görmeyi, nasip, etsin,
Yorumlar
Haber Yazılımı